Angol nyelvi munkaközösség

 

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

 

Versenyeredmények 2014/2015. tanév

Angol nyelvi fordítási verseny
A2 1. Jakabovics Luca 10.D
2. Szabó Soma 10.D
3. Gál Levente 10.B
B1 1. Czunyi Ilona Viktória 12.C
2. Mayer Laura 11.E
3. Vizkeleti Dorina 12.B
B2 1. Tóth Tamara 10.A
2. Nyitrai Krisztina 10.A
2. Rostási Szimonetta 9.A
3. Papp Dóra 9.A
3. Bereczki Levente 10.A
C1 1. Valentin Villő 12.A
2. Chromicsek Adrienn 12.A
3. Gossler Enikő 12.A

 

Monthly English Quiz - Eredmények

Name October
   
Muesly 46
Cake 01 41
Pink Fluffy Unicorn 32
micimaci 38
Csócsa 39
Orange 44
rainbow 45
K.O. 49
Lili17 38
Enikő 37
Pite 43
Tigris2 23
E II R 50
XY17 34
MR 38
Danny69 42
Blue 49
Herondale 94 43
Kiskutya 32
Enrique 41
Túrórudi 36
Mici 38
SAKRA 37
Fizsó 35
Bendegúz 46
Spongyabob 28
plüssmaci 45
Rozi 45
WRECKING BALL 32
Happy 30
Get fixed 42
Kkincsi 39
SpongeBob 33
T98 40
BB43 32
katherine 43
zero 1997 31

 

Versenyeredmények 2013/2014. tanév

Angol háziverseny - 2013. december 10. - Eredmények

Dual language classes, max: 65 pont
Helyezés Név Osztály Pontszám
1. Bereczki Áron 11. A 45 pont
2. és 3. Zámbó Hajnalka 12. A 43 pont
2. és 3. Kadlecsik Ármin 12. A 43 pont
 
12/1 csoportok, max.: 42 pont
Helyezés Név Osztály Pontszám
1. Zámbó Bence 31 pont
 
11/1 12/2 csoportok
Helyezés Név Osztály Pontszám
1. Oszlánczi Zsófia 11. E 51 pont
2. Czucik Rebeka 43 pont
3. Molnár Adrienn 11. D 42 pont
 
10/1 11/2 csoportok
Helyezés Név Osztály Pontszám
1. Berbás Hanna 12. B 38 pont
2. Vasi Gergely 10. D 36 pont
3. Henzer Viktória 11. E 35 pont
 
9/1 és 10/2 csoportok, max.: 67 pont
Helyezés Név Osztály Pontszám
1. Szabó Richárd 9.D 58 pont
2. Szabó Soma 9.D 55 pont
3. Longauer Bence 9.D 53 pont

 

Angol fordítási verseny - 2013. november 13. - Eredmények

  A2 szint
elérhető pontszám
24
Helyezés Tanuló Osztály Pontszám
1. Sevecsek Fanni 10. D 22
2. Jakabovics Luca 9. D 21
3. Mayer Laura 10. E 20
       
  B1 szint
elérhető pontszám
48
Helyezés Tanuló Osztály Pontszám
1. Hugl Péter 12. D 46
2. Riz Szabolcs 12. F 45
3. Gyürki Enikő 11. C 44
       
  B2 szint
elérhető pontszám
55
Helyezés Tanuló Osztály Pontszám
1. Tóth Tamara 9. A 54
2. Gaál Fruzsina 9. A 53
3. Fekete Máté 9. KNY 52,5
       
  C1 szint
elérhető pontszám
25
Helyezés Tanuló Osztály Pontszám
1. Czegényi Ákos 13. A 25
2. Bereczki Áron 11. A 23
3. Juhász Kristóf 13. A 21

 

Versenyeredmények 2012/2013. tanév

Angol nyelvi verseny két tanítási nyelvű 9. évfolyamos tanulók számára (nyugat-magyarországi régió)

4. helyezés Gaál Vera Fruzsina    
5. helyezés Nyitrai Krisztina    
7. helyezés Gellér Márk    

 

 

Versenyeredmények 2011/2012. tanév

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjében
Angol nyelv tantárgyból
12. Horváth Erika Enikő 13. A
25. Annoh Jennifer 12. A
 
Az OKTV második fordulójába jutott
Adamik Zsolt Ádám 13. A
 
Országos Angol Célnyelvi Civilizációs Verseny
9. Nátrán Nikolett 12. A
Szilva Bence 12. A
Pap Antónia 12. A
 
Angol fordítási háziversenyen
A2 kategória
1. Herdy Viktor 10. C
1. Öreg Csilla 10. C
2. Bejczi Domonkos 9. S
2. Kender Ákos 11. B
2. Riz Szabolcs 10. F
3. Klement Örs Ferenc 11. B
B1 kategória
1. Fejes Csilla 12. D
2. Galántai Gergely 12. D
3. Tóth Zsófia 11. D
B2 kategória
1. Kadlecsik Ármin 10. A
2. Zámbó Hajnalka 10. A
3. Dózsa Eszter 10. A
C1 kategória
1. Nátrán Nikolett 12. A
2. Annoh Jennifer 12. A
3. Szrogh Bence 11. A
 
Arany János Digitális Nyelvi verseny
országos döntőjébe jutott
Fészki Bianka 10. F
 
Az angol nyelvi házi verseny eredménye
I. Kategória
1. Oszlánczi Zsófia 9. E
2. Czuczik Rebeka 9. C
3. Patányi Gergely 9. D
II. Kategória
1. Hugl Péter 10. D
2. Herdy Viktor 10. C
3. Kósa Sándor 10. C
III. Kategória
1. 51 Zborai Kristóf 11.C 11. C
2. 49 Pisch György 11.C 11. D
3. 45 Kristóf Dalma 11.E 11.E
IV. Kategória: 12/1
1. 49 Galántai Gergely 12.D 12. D
2. 47 Hermann Péter 12.C 12. C
3. 40 Fazekas Márton 12.C 12.C
V. Két tanítási nyelvű
1. Horváth Viktória 12. A
2. Friedrich Nóra 12.A
3. Szrogh Bence 11.A
 
Monthly Quiz angol levelezős verseny
1. Horváth Viktória 12.A
2. Nátrán Nikolett 12.A
3. Friedrich Nóra 12.A
     

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes