Eseménynaptár 2010/2011 tanév

2010
szeptember október november december      
2011
január február március április május június  

 

  2010. augusztus 23. hétfő Alakuló értekezlet 9 órakor
  2010. augusztus 24. kedd Osztályozóvizsgák
  2010. augusztus 25. szerda
  2010. augusztus 26. csütörtök
  2010. augusztus 27. péntek
  2010. augusztus 28. szombat
  2010. augusztus 29. vasárnap
 
1. hét 2010. augusztus 30. hétfő
  2010. augusztus 31. kedd Tanévnyitó ünnepség 17 órakor
  2010. szeptember 1. szerda Első tanítási nap
  2010. szeptember 2. csütörtök
  2010. szeptember 3. péntek
  2010. szeptember 4. szombat
  2010. szeptember 5. vasárnap
 
2. hét 2010. szeptember 6. hétfő Az őszi érettségi jelentkezési határideje
  2010. szeptember 7. kedd
  2010. szeptember 8. szerda
  2010. szeptember 9. csütörtök A végzősök osztálykirándulása
  2010. szeptember 10. péntek A végzősök osztálykirándulása
  2010. szeptember 11. szombat
  2010. szeptember 12. vasárnap
 
3. hét 2010. szeptember 13. hétfő
  2010. szeptember 14. kedd
  2010. szeptember 15. szerda
  2010. szeptember 16. csütörtök ISK-közgyűlés 15,00 órától
  2010. szeptember 17. péntek OKTV – iskolai jelentkezési határidő
Tortás tesztverseny matematikából
  2010. szeptember 18. szombat „Tata-túra” – vetélkedő
Őszi túra a biológia munkaközösség szervezésében
  2010. szeptember 19. vasárnap
 
4. hét 2010. szeptember 20. hétfő
  2010. szeptember 21. kedd Eötvös-szivárvány
  2010. szeptember 22. szerda Szülői értekezlet 17,00 órától 11., 12. és 13. évfolyam számára
  2010. szeptember 23. csütörtök
  2010. szeptember 24. péntek
  2010. szeptember 25. szombat
  2010. szeptember 26. vasárnap
 
5. hét 2010. szeptember 27. hétfő
  2010. szeptember 28. kedd
  2010. szeptember 29. szerda Szülői értekezlet 17,00 órától 9. és 10 évfolyam számára
  2010. szeptember 30. csütörtök Eötvös-szivárvány
  2010. október 1. péntek
  2010. október 2. szombat
  2010. október 3. vasárnap
 
6. hét 2010. október 4. hétfő
  2010. október 5. kedd
  2010. október 6. szerda
  2010. október 7. csütörtök Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulója 15,00 órától
  2010. október 8. péntek Gólyaavatás 15,00 órától
  2010. október 9. szombat
  2010. október 10. vasárnap
 
7. hét 2010. október 11. hétfő
  2010. október 12. kedd
  2010. október 13. szerda Eötvös-szivárvány
  2010. október 14. csütörtök OKTV - matematika 14,00 órától
  2010. október 15. péntek Őszi érettségi írásbeli vizsga (15-28-ig)
Édes anyanyelvünk verseny országos döntője Sátoraljaújhelyen 15-17. között
  2010. október 16. szombat AJTP-hétvége 15-16-17-én
  2010. október 17. vasárnap Szomód, német nemzetiségi nap
 
8. hét 2010. október 18. hétfő
  2010. október 19. kedd
  2010. október 20. szerda Eötvös-szivárvány - Csík zenekar 14,00 órakor
  2010. október 21. csütörtök
  2010. október 22. péntek Iskolai ünnepség 8,00 órától
  2010. október 23. szombat Nemzeti ünnep
  2010. október 24. vasárnap
 
9. hét 2010. október 25. hétfő
  2010. október 26. kedd Diákközgyűlés 10,00 órától
  2010. október 27. szerda Francia nyelvű filmvetítés
  2010. október 28. csütörtök Diák-toll összejövetel
  2010. október 29. péntek Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
Hallowen-program és teaház
  2010. október 30. szombat
  2010. október 31. vasárnap
 
  2010. november 1. hétfő
  2010. november 2. kedd Őszi szünet november 2-5-ig
  2010. november 3. szerda Őszi szünet
  2010. november 4. csütörtök Őszi szünet
  2010. november 5. péntek Őszi szünet
  2010. november 6. szombat
  2010. november 7. vasárnap
 
10. hét 2010. november 8. hétfő Az őszi szünet utáni első tanítási nap
Ifjúsági hangverseny a művelődési házban
Egészségnapok a kollégiumban
OKTV - történelem 14,00 órától
  2010. november 9. kedd OKTV-földrajz 14,00 órától
Eötvös-szivárvány előadás
  2010. november 10. szerda Őszi emelt szintű szóbeli vizsgák (november 10-15. között)
OKTV-magyar nyelv 14,00 órától
  2010. november 11. csütörtök OKTV-informatika II. kategória
Kollégiumi szavalóverseny
  2010. november 12. péntek Angol fordítási verseny;
levelezős szakkör az általános iskolásoknak
  2010. november 13. szombat Öveges József Emlékverseny
  2010. november 14. vasárnap
 
11. hét 2010. november 15. hétfő OKTV-magyar irodalom 14,00 órától
Arany János Irodalomverseny iskolai fordulója 14,00 órától
DSD-próbavizsga
ELTE BTK tájékoztató előadása 14,00 órától
  2010. november 16. kedd OKTV-angol nyelv I-II. kategória
  2010. november 17. szerda Fogadóóra 16,30-19,00 óra között
  2010. november 18. csütörtök Őszi középszintű szóbeli vizsgák 18-26.
Sulibörze 18-19-20-án
Eötvös-szivárvány 14,30 órától
  2010. november 19. péntek Iskolai szavalóverseny 14,30 órától
  2010. november 20. szombat
  2010. november 21. vasárnap
 
12. hét 2010. november 22. hétfő Beiskolázás: nyílt napok
OKTV-kémia I-II. kategória, 14,00 órától
  2010. november 23. kedd Beiskolázás: nyílt napok
OKTV-francia nyelv 14,00 órától
  2010. november 24. szerda Beiskolázás: nyílt napok - tájékoztató szülői értekezlet 17,00 órától
OKTV-informatika I. kategória 14,00 órától
  2010. november 25. csütörtök OKTV-biológia I-II. kategória, 14,00 órától
  2010. november 26. péntek Környezetfizikai nap 9,00 órától, szakkörök
  2010. november 27. szombat
  2010. november 28. vasárnap
 
13. hét 2010. november 29. hétfő OKTV-német nyelv I-II. kategória, 14,00 órától
  2010. november 30. kedd
  2010. december 1. szerda Eötvös-diákok a tudomány vonzásában
  2010. december 2. csütörtök
  2010. december 3. péntek
  2010. december 4. szombat Szalagavató 16,00 órakor - Galéria
  2010. december 5. vasárnap
 
14. hét 2010. december 6. hétfő
  2010. december 7. kedd
  2010. december 8. szerda
  2010. december 9. csütörtök "Kamatoztasd a tudásodat" - tehetségnap
  2010. december 10. péntek A nyolcadikosok jelentkezési határideje az egységes felvételire
és az AJTP-re
  2010. december 11. szombat
  2010. december 12. vasárnap
 
15. hét 2010. december 13. hétfő
  2010. december 14. kedd
  2010. december 15. szerda Elsa Valle "UNIVERSO" lemezének bemutatója
  2010. december 16. csütörtök Karácsony zenében és versben
  2010. december 17. péntek
  2010. december 18. szombat
  2010. december 19. vasárnap
 
16. hét 2010. december 20. hétfő Christmas party
  2010. december 21. kedd A téli szünet előtti utolsó tanítási nap
  2010. december 22. szerda Téli szünet
  2010. december 23. csütörtök Téli szünet
  2010. december 24. péntek Téli szünet
  2010. december 25. szombat Karácsony
  2010. december 26. vasárnap Karácsony
 
  2010. december 27. hétfő Téli szünet
  2010. december 28. kedd Téli szünet
  2010. december 29. szerda Téli szünet
  2010. december 30. csütörtök Téli szünet
  2010. december 31. péntek Téli szünet
  2011. január 1. szombat Újév
  2011. január 2. vasárnap Téli szünet
 
17. hét 2011. január 3. hétfő A téli szünet utáni első tanítási nap
  2011. január 4. kedd
  2011. január 5. szerda Történelem háziverseny 1. forduló
  2011. január 6. csütörtök DSD-vizsga
OKTV - matematika II. forduló
Francia és spanyol nyelvi fordítási verseny
  2011. január 7. péntek OKTV – történelem II. forduló
DSD-vizsga
  2011. január 8. szombat
  2011. január 9. vasárnap
 
18. hét 2011. január 10. hétfő OKTV – földrajz II. forduló
Ifjúsági hangverseny a művelődési házban 14,00 órától
  2011. január 11. kedd Esterházy Főiskola tájékoztatója 11,00 órától
Német és francia nyelvi országismereti verseny 14,00 órától
  2011. január 12. szerda Diák-toll
Történelem háziverseny 2. fordulója
Angol nyelvi országismereti verseny 14,00 órától
Kitaibel Pál biológiai verseny 14,00 órától
  2011. január 13. csütörtök Eötvös-diákok a tudomány vonzásában 14,30 órától
  2011. január 14. péntek Az I. félév vége, osztályozókonferencia 1415 órától
  2011. január 15. szombat
  2011. január 16. vasárnap
 
19. hét 2011. január 17. hétfő
  2011. január 18. kedd
  2011. január 19. szerda Szülői értekezlet 17,00 órától (11-12-13. évfolyam)
Implom-helyesírási verseny megyei fordulója - Komárom
  2011. január 20. csütörtök
  2011. január 21. péntek AJTP-felvételi
A félévi értesítők kiadásának határideje
  2011. január 22. szombat Egységes írásbeli felvételi a nyolcadikosoknak
és az AJTP-re pályázóknak
  2011. január 23. vasárnap
 
20. hét 2011. január 24. hétfő Félévi értekezlet 14,30 órától
Országos angol nyelvi verseny iskolai fordulója 14,00 órától
  2011. január 25. kedd
  2011. január 26. szerda
  2011. január 27. csütörtök Pótfelvételi a nyolcadikosoknak és az AJTP-re pályázóknak
Felvételi feladatlapok megtekintése
  2011. január 28. péntek Eötvös-nap
8,00 órakor iskolai ünnepség
  2011. január 29. szombat
  2011. január 30. vasárnap
 
21. hét 2011. január 31. hétfő
  2011. február 1. kedd
  2011. február 2. szerda Szülői értekezlet 17,00 órától (9-10. évfolyam)
  2011. február 3. csütörtök
  2011. február 4. péntek Próbaérettségi matematikából
  2011. február 5. szombat
  2011. február 6. vasárnap
 
22. hét 2011. február 7. hétfő Osztályozó vizsgák (február 7-11-ig)
  2011. február 8. kedd AJTP – tanári értekezlet
  2011. február 9. szerda AJTP – tanári értekezlet
Eötvös-szivárvány: vendégünk Varró Dániel - 14,30 órától
Irinyi-verseny 14,00 órától
  2011. február 10. csütörtök AJTP – tanári értekezlet
Eötvös-diákok a tudomány vonzásában 14,30 órától Színházlátogatás a Thália Színházba
  2011. február 11. péntek
  2011. február 12. szombat
  2011. február 13. vasárnap
 
23. hét 2011. február 14. hétfő Ifjúsági hangverseny a művelődési házban 14,00 órától
  2011. február 15. kedd Érettségi és felsőfokú továbbtanulási jelentkezési határidő
Mikola-verseny 14,00 órától
  2011. február 16. szerda Francia nyelvű filmvetítés 14,30 órától
  2011. február 17. csütörtök Paksi atomerőmű-látogatás
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulója 14,00 órától
  2011. február 18. péntek Nyolcadik osztályosok jelentkezési határideje
Gordiusz matematikaverseny 14,00 órától
  2011. február 19. szombat AJTP-sítábor 19-23. és 23-27. között
  2011. február 20. vasárnap
 
24. hét 2011. február 21. hétfő
  2011. február 22. kedd Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól
  2011. február 23. szerda
  2011. február 24. csütörtök
  2011. február 25. péntek Angol nyelvi háziverseny
  2011. február 26. szombat
  2011. február 27. vasárnap
 
25. hét 2011. február 28. hétfő
  2011. március 1. kedd Szóbeli vizsga a közoktatási típusú sportiskolai tagozatra jelentkezőknek
  2011. március 2. szerda Iskolaszínház 14 órától
  2011. március 3. csütörtök Az iskolai „Édes anyanyelvünk verseny” írásbeli fordulója
  2011. március 4. péntek A sporttagozatra jelentkezők alkalmassági és szóbeli felvételi vizsgája
Német nyelvű földrajzverseny Budapesten
Arany János TP levelezős szakköre (matematika, nyelvi)
  2011. március 5. szombat
  2011. március 6. vasárnap Iskolai sítábor (március 6-12-ig)
 
26. hét 2011. március 7. hétfő Nőnap a kollégiumban
  2011. március 8. kedd Az Eötvös-szivárvány vendége: Dés László - 10 órától
  2011. március 9. szerda Kitaibel Pál Biológiaverseny 2. fordulója
  2011. március 10. csütörtök Édes anyanyelvünk szóbeli verseny 14,30 órától
Jedlik Ányos-verseny 14 órától
Öregdiák vezetőségi ülés 17 órától
  2011. március 11. péntek Iskolai ünnepség 8 órától
  2011. március 12. szombat
  2011. március 13. vasárnap
 
27. hét 2011. március 14. hétfő Tanítási szünet
  2011. március 15. kedd Nemzeti ünnep
  2011. március 16. szerda A nyolcadikosok ideiglenes felvételi jegyzéke
Irinyi-kémiaverseny 2. fordulója
  2011. március 17. csütörtök Eötvös-gála főpróbája 14-16 óra között
Kenguru Matematikaverseny 10 órától
  2011. március 18. péntek Eötvös-gála 17,30 órától
Próbaérettségi angol nyelvből 14 órától
  2011. március 19. szombat Szellemi diákolimpia döntője
  2011. március 20. vasárnap
 
28. hét 2011. március 21. hétfő Mikola-fizikaverseny 2. fordulója
  2011. március 22. kedd
  2011. március 23. szerda Fogadóóra 16,30-19,00 óra között
  2011. március 24. csütörtök Ki tud többet Magyarországról?
Eötvös-diákok a tudomány vonzásában: Dr. Toronyi Éva
  2011. március 25. péntek Vakablak 17 órától
  2011. március 26. szombat
  2011. március 27. vasárnap
 
29. hét 2011. március 28. hétfő Lóczy-verseny 14 órától
  2011. március 29. kedd OKTV-döntő német nyelvből
  2011. március 30. szerda
  2011. március 31. csütörtök AJTP-konferencia
  2011. április 1. péntek
  2011. április 2. szombat
  2011. április 3. vasárnap
 
30. hét 2011. április 4. hétfő Ifjúsági hangverseny
  2011. április 5. kedd Eötvös-szivárvány
  2011. április 6. szerda „Éneklő ifjúság” - minősítő hangverseny
  2011. április 7. csütörtök Informatika próbaérettségi
  2011. április 8. péntek Bláthy-kupa
Arany János Irodalmi Verseny döntője 8-9-10-én
  2011. április 9. szombat
  2011. április 10. vasárnap
 
31. hét 2011. április 11. hétfő OKTV-földrajz döntő
Jakk-hét a kollégiumban
  2011. április 12. kedd Diákközgyűlés 10,00 órától
  2011. április 13. szerda Mezei futás országos döntője Gödöllőn
Diákolimpiai kézilabdadöntő Budapesten
  2011. április 14. csütörtök Holocaust áldozatairól való megemlékezés a történelemórákon
„Édes anyanyelvünk” verseny megyei fordulója 1400 órától
  2011. április 15. péntek Matematika próbaérettségi
  2011. április 16. szombat Az országos spanyol nyelvű vers- és prózamondó verseny döntője
Tanári továbbképzés: Tehetséggondozás
  2011. április 17. vasárnap
 
32. hét 2011. április 18. hétfő Véradás 9-14,00 óra között
  2011. április 19. kedd OKTV-döntő: történelem
  2011. április 20. szerda A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
  2011. április 21. csütörtök Tavaszi szünet
  2011. április 22. péntek Tavaszi szünet
  2011. április 23. szombat
  2011. április 24. vasárnap
 
33. hét 2011. április 25. hétfő Húsvét
  2011. április 26. kedd Tavaszi szünet
  2011. április 27. szerda A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
Ballagási főpróba a 6. órában
Kollégiumi ballagás
  2011. április 28. csütörtök Iskolaszínház a díszteremben 14 órától: Adokkapok c. előadás
A végzősök szerenádja
  2011. április 29. péntek Osztályozókonferencia 14,00 órától
  2011. április 30. szombat Ballagás
  2011. május 1. vasárnap
 
  2011. május 2. hétfő Írásbeli érettségi vizsga magyar nyelv és irodalomból 8,00 órától
  2011. május 3. kedd Írásbeli érettségi vizsga matematikából 8,00 órától
  2011. május 4. szerda Írásbeli érettségi vizsga történelemből 8,00 órától
  2011. május 5. csütörtök Írásbeli érettségi vizsga angol nyelvből 8,00 órától
osztálykirándulás
  2011. május 6. péntek Írásbeli érettségi vizsga német nyelvből 8,00 órától
osztálykirándulás
  2011. május 7. szombat
  2011. május 8. vasárnap
 
34. hét 2011. május 9. hétfő
  2011. május 10. kedd Írásbeli érettségi vizsga latin nyelvből 14,00 órától
  2011. május 11. szerda Írásbeli érettségi vizsga biológiából 8,00 órától
Megyei német nyelvi verseny 10. évfolyamosoknak
  2011. május 12. csütörtök Írásbeli érettségi vizsga kémiából 8,00 órától és földrajzból 14,00 órától
  2011. május 13. péntek
  2011. május 14. szombat
  2011. május 15. vasárnap
 
35. hét 2011. május 16. hétfő Írásbeli érettségi vizsga informatikából 8,00 órától
Írásbeli érettségi vizsga ének-zenéből 14,00 órától
  2011. május 17. kedd Írásbeli érettségi vizsga fizikából 8,00 órától
Írásbeli érettségi vizsga rajz és vizuális kultúrából 14,00 órától
Szülői értekezlet spanyol útról 17,00 órától a díszteremben
  2011. május 18. szerda Írásbeli érettségi vizsga francia nyelvből 8,00 órától
A leendő 9.-esek szülői értekezlete 17,00 órától
Házi atlétikaverseny 15,00 órától
  2011. május 19. csütörtök Írásbeli érettségi vizsga drámából 14,00 órától
  2011. május 20. péntek Írásbeli érettségi vizsga spanyol nyelvből 8,00 órától
  2011. május 21. szombat
  2011. május 22. vasárnap
 
36. hét 2011. május 23. hétfő Az „Ifjú fizikusok” vetélkedő megyei döntője 14,00 órától
  2011. május 24. kedd
  2011. május 25. szerda Kompetenciamérés 8,00 órától a 10. évfolyam számára
  2011. május 26. csütörtök Az érettségi dolgozatok javítási határideje
  2011. május 27. péntek
  2011. május 28. szombat
  2011. május 29. vasárnap
 
37. hét 2011. május 30. hétfő DSD-vizsga – tanári megbeszélés
  2011. május 31. kedd Az érettségi dolgozatok megtekintése
  2011. június 1. szerda
  2011. június 2. csütörtök Emelt szintű szóbeli érettségi
  2011. június 3. péntek Emelt szintű szóbeli érettségi
  2011. június 4. szombat Emelt szintű szóbeli érettségi
Öregdiák-piknik
  2011. június 5. vasárnap
 
38. hét 2011. június 6. hétfő Emelt szintű szóbeli érettségi
  2011. június 7. kedd Emelt szintű szóbeli érettségi
  2011. június 8. szerda Emelt szintű szóbeli érettségi
  2011. június 9. csütörtök Pécsi Művészeti Fesztivál - 9. F osztály
  2011. június 10. péntek
  2011. június 11. szombat
  2011. június 12. vasárnap
 
39. hét 2011. június 13. hétfő
  2011. június 14. kedd  
  2011. június 15. szerda Az utolsó tanítási nap
Az osztályozó vizsga jelentkezési határideje
Osztályozó konferencia
  2011. június 16. csütörtök Középszintű szóbeli érettségi
DÖK-tábor
  2011. június 17. péntek Középszintű szóbeli érettségi
DÖK-tábor
  2011. június 18. szombat
  2011. június 19. vasárnap
 
  2011. június 20. hétfő Középszintű szóbeli érettségi
  2011. június 21. kedd Középszintű szóbeli érettségi
  2011. június 22. szerda Középszintű szóbeli érettségi
  2011. június 23. csütörtök Középszintű szóbeli érettségi
Tanévzáró ünnepély 18,00 órától
  2011. június 24. péntek Középszintű szóbeli érettségi
  2011. június 25. szombat
  2011. június 26. vasárnap
 
  2011. június 27. hétfő Középszintű szóbeli érettségi
Beiratkozás
  2011. június 28. kedd Középszintű szóbeli érettségi
  2011. június 29. szerda Gólyatábor
  2011. június 30. csütörtök Gólyatábor
  2011. július 1. péntek

 

Elmúlt hónapok 2010/2011