MAGYAR ÉS MŰVÉSZETEK MUNKAKÖZÖSSÉG

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

 

AZ ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI TANULMÁNYI VERSENY DÖNTŐJÉBEN
MAGYAR IRODALOMBÓL
HELYEZÉS DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
14. Szűcs Gabriella 12. F Sóvágó Gyuláné 2000/2001
15. Tóth Mónika 12. A Túri Teodóra 2000/2001
2. Korencsi Melinda 12. B Czina Lászlóné 2001/2002
15. Benke Anna 11. F Sóvágó Gyuláné 2003/2004
6. Pogrányi Péter 12. F Sóvágó Gyuláné 2004/2005
24. Dózsa Ilona 12. B Czina Lászlóné 2005/2006
17. Belcsák Péter 12. E Szabó Andrea 2006/2007
23. Lendeczki Kinga 12. E Szabó Andrea 2006/2007
4. Rucska Ferenc 12. E Czina Lászlóné 2014/2015
18. Berbás Hanna 12. B Csúzyné Harasztosi Julianna 2014/2015
MAGYAR NYELVBŐL
HELYEZÉS DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
12. Vörös Erika Judit 11. F Csúzyné Harasztosi Julianna 2001/2002
15. Polgár Tibor 12. D Csúzyné Harasztosi Julianna 2006/2007
14. Czégényi Boglárka 12.F Czina Lászlóné 2007/2008
13. Horváth Máté 11. E Szabó Andrea 2008/2009
7. Nátrán Nikolett 12. A Szabó Andrea 2011/2012
A SZÉP MAGYAR BESZÉD VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN
EREDMÉNY DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
különdíjas Szikrai Titanilla 10. E Szabó Andrea 2000/2001
Kazinczy-érmes Szikrai Titanilla 11. E Szabó Andrea 2001/2002
különdíjas Varga Lilla 12. E dr. Auer Józsefné 2003/2004
Kazinczy-érmes Járási Dóra 12. F Czina Lászlóné 2006/2007
Kazinczy-érmes Bálint Bettina 13. A Csúzyné Harasztosi Julianna 2009/2010
Kazinczy-érmes Pácz Laura Liza 13. A Farkas Valéria 2010/2011
különdíjas Zilahy Rebeka 11. E Farkas Valéria 2012/2013
Kazinczy-érmes Maszlavér Diána 10. A Csúzyné Harasztosi Julianna 2015/2016
AZ ÉDES ANYANYELVÜNK NYELVHASZNÁLATI VERSENY DÖNTŐJÉBEN
EREDMÉNY DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
különdíjas Győri Anna 12. B Túri Teodóra 2000/2001
Kazinczy-érmes Kovács Enikő 11. A Bányay Istvánné 2001/2002
különdíjas Czégényi Boglárka 12. F Czina Lászlóné 2007/2008
különdíjas Jakab Zsuzsanna 13. A Farkas Valéria 2010/2011
érmes Rucska Ferenc 12. E Czina Lászlóné 2014/2015
különdíjas Vatai Katalin 13. A Szabó Andrea 2015/2016
AZ IMPLOM JÓZSEF ORSZÁGOS HELYESÍRÁSI VERSENY DÖNTŐJÉBEN
HELYEZÉS DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
14. Szukics Margarita 12. B Czina Lászlóné 2001/2002
14. Izsáki Tímea 12. KB dr. Horváthné Lőrincz Mária 2002/2003
1. Jakab Zsuzsanna 11. A Maknics Gyuláné 2003/2004
13-18. Székelyi Balázs 11. F Szabó Andrea 2004/2005
5. Klujber Balázs 13. A dr. Auer Józsefné 2006/2007
13-14. Török Eszter 11. A Farkas Valéria 2008/2009
3. Nátrán Nikolett 10. A Szabó Andrea 2009/2010
15. Nátrán Nikolett 12. A Szabó Andrea 2011/2012
20. Tóth Lilla 12. A Csúzyné Harasztosi Julianna 2013/2014
11. Dózsa Eszter 13. A Csúzyné Harasztosi Julianna 2014/2015
11. Csóka Máté 9. C Czina Lászlóné 2015/2016
16. Zsombok Tamás 12. B Zámbó Magdolna 2016/2017
AZ ARANY JÁNOS IRODALMI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN
EREDMÉNY DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
Ezüst minősítés Rucska Ferenc 9. E Csúzyné Harasztosi Julianna 2011/2012
Bronz minősítés Berbás Hanna 10. B Csúzyné Harasztosi Julianna 2011/2012
Ezüst minősítés Berbás Hanna 11. B Csúzyné Harasztosi Julianna 2012/2013
Ezüst minősítés Rucska Ferenc 10. E Csúzyné Harasztosi Julianna 2012/2013
Bronz minősítés Kovács Réka Csenge 10. A Czina Lászlóné 2014/2015
Arany minősítés Sándor Kata 10. C Farkas Valéria 2015/2016
AZ ARANY JÁNOS TEHETSÉGGONDOZÓ PROGRAM
ORSZÁGOS HELYESÍRÁSI VERSENYÉNEK DÖNTŐJÉBEN
HELYEZÉS DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
11. Kiss Ivett 10. AJ Csúzyné Harasztosi Julianna 2003/2004
11. Ádám Orsolya 0. AJ Mester Éva 2003/2004
15. Cserpán Ádám 11. B Szabó Andrea 2009/2010
5. Zsombok Tamás László 10. B Zámbó Magdolna 2014/2015
AZ ARANY JÁNOS TEHETSÉGGONDOZÓ PROGRAM
IRODALMI VERSENYÉNEK ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN
HELYEZÉS DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
3. Csipke Adrienn 10. AJ Csúzyné Harasztosi Julianna 2003/2004
4. Ádám Orsolya 0. AJ Mester Éva 2003/2004
6. Ádám Orsolya 10. G Mester Éva 2004/2005
3. Ádám Orsolya 11. G Mester Éva 2005/2006
3. Kovács Laura 11. F Farkas Valéria 2008/2009
5. Kondár Kitti 11. B Szabó Andrea 2009/2010
2. Dinga Ádám 9. F Sándor Mária 2011/2012
7. Somogyi Ildikó 9. AJ Szabó Andrea 2013/2014
7. Somogyi Ildikó 9. AJ Szabó Andrea 2013/2014
2. Zsohár Henrik András 10. B Szabó Andrea 2015/2016
4. Makranczi Dorottya 9. B dr. Horváthné Lőrincz Mária 2015/2016
AZ ARANY JÁNOS TEHETSÉGGONDOZÓ PROGRAM ALKOTÓI PÁLYÁZATÁN
EREDMÉNY DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
1. Györkös Gábor 12. G   2005/2006
Interjú kategóriában:
Bronz minősítés Dörögdi Viktória 10. F Sándor Mária 2012/2013
Versírás kategóriában:
Bronz minősítés Kovács István 10. F Sándor Mária 2012/2013
Novellaírás kategóriában:
Bronz minősítés Szabó Gábor 11. F dr. Horváthné Lőrincz Mária 2012/2013
A PÉCSI MŰVÉSZETI FESZTIVÁLON
EREDMÉNY DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
Versmondás kategóriában:
Bronz minősítés Schnepp János 9. F dr. Horváthné Lőrincz Mária 2010/2011
Arany minősítés Beró Márk 9. AJTP Zámbó Magdolna 2012/2013
Arany minősítés Kiss Gergő 9. AJ dr. Horváthné Lőrincz Mária 2014/2015
Ezüst minősítés Bagi Attila 9. AJ Zámbó Magdolna 2016/2017
Hangszerszóló kategóriában:
Arany minősítés Szabó Kira 9. AJTP   2012/2013
Arany minősítás Marlok Tamás 9. AJ   2016/2017
Színjátszás kategóriában:
Ezüst minősítés 9. AJ diákjai 9. AJ Naszák István 2013/2014
különdíj Kiss Gergő 9. AJ Naszák István 2014/2015
különdíj 9. AJ diákjai 9. AJ Naszák István 2015/2016
Képzőművészet kategóriában
Ezüst minősítés Mészáros Cintia 9.F   2010/2011
Fotó kategóriában
Ezüst minősítés Soós Franciska 9.F   2011/2012
Irodalmi alkotások – próza kategóriában
Ezüst minősítés Riz Szabolcs 9. F dr. Horváthné Lőrincz Mária 2010/2011
Irodalmi alkotások – vers kategóriában
Bronz minősítés Badari Boglárka 9. F dr. Horváthné Lőrincz Mária 2010/2011
A MÓRA FERENC NOVELLAELEMZŐ ÉS FOGALMAZÁSI VERSENY DÖNTŐJÉBEN
HELYEZÉS DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
2. Boros Tamás 12. A Maknics Gyuláné 2004/2005
2. Boros Tamás 13. A Maknics Gyuláné 2005/2006
különdíjas Fischl Ágnes 13. A Szabó Andrea
Csúzyné Harasztosi Julianna
2012/2013
4. Rucska Ferenc 11. E Czina Lászlóné 2013/2014
2. Kerti Kornélia Anna 13. A Csúzyné Harasztosi Julianna 2014/2015
3. Sándor Kata 9. C Farkas Valéria 2014/2015
4. Sándor Kata 10. C Farkas Valéria 2015/2016
5. és különdíjas Homor Zsófia 12. A Czina Lászlóné 2016/2017
6. Sándor Kata 11. C Farkas Valéria 2016/2017
A KESZTHELYI HELIKON ÜNNEPSÉGEN
EREDMÉNY DIÁK OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR TANÉV
Képzőművészet kategóriában:
Ezüst minősítés Polgár Anna 11. C Lévai Ádám 2001/2002
Bronz minősítés Rácz Bianka Réka 12. D   2005/2006
Arany minősítés Matyus Dóra 12. A   2007/2008
Ezüst minősítés Galántai Gergely 12. D Lévai Ádám 2011/2012
Vers és próza kategóriában:
Ezüst minősítés Szikrai Titanilla 11. E Szabó Andrea 2001/2002
Arany minősítés Bor Olivér 12. D Szabó Andrea 2003/2004
Ezüst minősítés Szakács László 11. AJ Zámbó Magdolna 2005/2006
Arany minősítés Fischl Ágnes 12. A Szabó Andrea 2011/2012
Ezüst minősítés Schnepp János 12. F dr. Horváthné Lőrincz Mária 2013/2014
Kórus kategóriában:
Bronz minősítés a gimnázium kamarakórusa   Horváth Ernő 2001/2002
Bronz minősítés a gimnázium énekkara   Horváth Ernő 2003/2004
Ezüst minősítés a gimnázium kórusa   Schmidt Mónika 2009/2010
Ezüst minősítés a gimnázium kamarakórusa   Schmidt Mónika 2011/2012
Bronz minősítés a gimnázium kórusa   Schmidt Mónika 2013/2014
Ének kategória:
Ezüst minősítés Csillag-Szabó Katalin 12. B Schmidt Mónika 2003/2004
Ezüst minősítés Gleichauf Boglárka 12. A Schmidt Mónika 2003/2004
Arany minősítés Torzsa Gabriella 9. E   2007/2008
Bronz minősítés Rigó Kata 13. B Schmidt Mónika 2011/2012
Arany minősítés Lőrincz Álmos Norbert 9. KNY Schmidt Mónika 2015/2016
Színjátszás kategória:
Ezüst minősítés Eötvös-színpad   Naszák István 2005/2006
Arany minősítés Eötvös-színpad   Naszák István 2007/2008
Komolyzene, kamarazene kategória:
Arany minősítés sramlizenakar   Schmidt Mónika 2013/2014
Komolyzene, hangszerszóló kategória:
Ezüst minősítés Szekeres Aliz 10. D Schmidt Mónika 2015/2016
AZ ÉNEKLŐ IFJÚSÁG MINŐSÍTŐ HANGVERSENYÉN
EREDMÉNY   KARNAGY TANÉV
Arany minősítés a gimnázium kórusa   Horváth Ernő 2001/2002
Arany diplomával minősítés a gimnázium kórusa   Horváth Ernő 2001/2002
Arany minősítés a gimnázium kórusa   Horváth Ernő 2002/2003
Arany diplomával minősítés a gimnázium kórusa   Schmidt Mónika 2007/2008
Arany diplomával minősítés a gimnázium kórusa   Schmidt Mónika 2009/2010
Arany minősítés a gimnázium kórusa   Schmidt Mónika 2012/2013

 

     
Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes