Arany János Irodalmi Verseny  
Arany János Irodalmi Verseny döntőbe jutott versenyzői 2008/2009.tanév

A versenyző neve

Intézmény

Település

Felkészítő tanár

Össz.

Diploma

1.

Ágoston Petra

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

130

BRONZ

2.

Appel Dóra

III. Béla Gimnázium

Baja

Nagy Erika

107

 

3.

Balogh Viktória

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

148

ARANY

4.

Bedő Eszter

Jedlik Ányos Gimnázium

Budapest

Bonyhardtné Hoffmann Ildikó

126

BRONZ

5.

Borzsák Sarolta

Klotildligeti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Piliscsaba

Dr. Pelczer Katalin

108

 

6.

Czupy Gergely

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI

Budaörs

Márton János

109

 

7.

Dezsényi Balázs

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

158

ARANY

8.

Dinai Fanni

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

135

EZÜST

9.

Fárizs Fanni

Klotildligeti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Piliscsaba

Dr. Pelczer Katalin

136

EZÜST

10.

Fejszés Andrea

Kecskeméti Református Gimnázium

Kecskemét

Krettné Bagi Márta

110

 

11.

Fekete Dorottya

Vörösmarty Mihály Gimnázium

Érd

Besenyői Erika

108

 

12.

Fernengel Ágnes

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI

Budaörs

Márton János

113

 

13.

Fésűs Luca

Klotildligeti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Piliscsaba

Dr. Pelczer Katalin

110

 

14.

Flaskó Anna Orsolya

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Debrecen

Bényeiné, Szakály Árpád

135

EZÜST

15.

Földesi Dalma

Kecskeméti Református Gimnázium

Kecskemét

Krettné Bagi Márta

149

ARANY

16.

Gőgh Eszter

Németh László Gimnázium

Budapest

Rajhona Flóra

112

 

17.

Hajós Melinda

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Dienesné Ablonczy Anna

124

 

18.

Havas Katalin

Árpád Gimnázium

Budapest

Molnárné Vámos Katalin

130

BRONZ

19.

Herczegh Viktória

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Debrecen

Szakály Árpád

126

BRONZ

20.

Incze Zsófia

Szent István Gimnázium

Budapest

Borosné Jakab Edit

121

 

21.

Jankovics Erika

Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Mezőtúr

Kugyela Anna

78

 

22.

Kecskés Krisztina

Református Általános Iskola és Gimnázium

Kisvárda

Veress Lívia

82

 

23.

Kemény Lili

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlógimnázium

Budapest

Arató László

107

 

24.

Kende Sára

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

123

 

25.

Kerpel-Fronius Áron

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

148

ARANY

26.

Kiss Bernadett

Református Általános Iskola és Gimnázium

Kisvárda

Veress Lívia

112

 

27.

Kiss Kristóf Levente

SZOI Vörösmarty Mihály Gimnázium

Szentgotthárd

Ernstné Molnár Valéria

139

EZÜST

28.

Kiss Mariann

Németh László Gimnázium

Budapest

Váriné Vasadi Sarolta

126

BRONZ

29.

Kotnyek Johanna

Batthány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Nagykanizsa

Hámory Zsoltné

114

 

30.

Lázár Helga

Bibó István AGSZ

Hévíz

Simonfay Krisztina

87

 

31.

Majorcsics Emese

III. Béla Gimnázium

Baja

Nagy Erika

134

EZÜST

32.

Mándoki Réka

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

121

 

33.

Mezőfi Dávid

III. Béla Gimnázium

Baja

Nagy Erika

121

 

34.

Oladejo Mirjam

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

133

EZÜST

35.

Papp Dorina Lilla

Baar-Madas Református Gimnázium

Budapest

Gergely Magdolna

126

BRONZ

36.

Peák Ajándék

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

150

ARANY

37.

Pethő Annamária

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Dr. Kelemen Péter

107

 

38.

Rab Fanni

Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium

Eger

Antal Andrea

117

 

39.

Rácz Annamária

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Debrecen

Szakály Árpád

103

 

40.

Rónai Eszter

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

147

ARANY

41.

Rózsa Csenge

Óbudai Gimnázium

Budapest

Petry Annamária

108

 

42.

Sebestyén Anna

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

95

 

43.

Serfőző Nikolett

Árpád Gimnázium

Budapest

Molnárné Vámos Katalin

140

EZÜST

44.

Simigh Fruzsina

Szent István Gimnázium

Budapest

Pusztai Mária

138

EZÜST

45.

Szabari Krisztina

Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlógimnáziuma

Eger

Dr. Nagy István

121

 

46.

Szaló Rebeka

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

125

 

47.

Tinusz Benedek

Janus Pannonius Gimnázium

Pécs

Dr. Balogh Gyöngyi

126

BRONZ

48.

Tóth Ádám

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

89

 

49.

Tőzsér Dalma

Dobó István Gimnázium

Eger

Batári Antal

108

 

50.

Várkonyi Krisztina

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Hutvágnerné Róth Éva

126

BRONZ

51.

Zsedényi Dorottya

Árpád Gimnázium

Budapest

Molnárné Vámos Katalin

144

EZÜST

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

  

Olvasmányok

Feladatok

Döntősök

Galéria

 

   

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes