Arany János Irodalmi Verseny  

Arany János Irodalmi Verseny döntősei 2007

Sorszám

Név

Település

Iskola

1.

Jámbor Aliz

Zalaegerszeg

Zrínyi Miklós Gimnázium

2.

Szabó Sarolta

Budapest

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

3.

Varga Kasszandra

Miskolc

Kandó Kálmán Szakközépiskola

4.

Szívós Eszter

Budapest

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

5.

Barva Mónika

Miskolc

Herman Ottó Gimnázium

6.

Zagyi Anikó

Encs

Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

7.

Kotsis Johanna

Budaörs

Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

8.

Veress Dóra

Budapest

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9.

Branyiczki Réka

Budapest

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

10.

Gégény Alexa

Budapest

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

11.

Havasi Petra

Budapest

Árpád Gimnázium

12.

Kovács Szilvia

Nyíregyháza

Kölcsey Ferenc Gimnázium

13.

Miczán Vivien

Encs

Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

14.

Szűcs Ágnes

Miskolc

Kandó Kálmán Szakközépiskola

15.

Hegedűs Ágnes

Budapest

BAÁR-MADAS Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon

16.

Gáspár Dorottya

Budapest

Eötvös Lóránd Tudományegyetem Radnóti Miklós Gyakorlóiskolája

17.

Horváth Dóra

Budapest

Szent István Gimnázium

18.

Kerekes Boglárka

Budapest

Szent István Gimnázium

19.

Kékuti Laura Daniella

Budapest

Eötvös Lóránd Tudományegyetem Radnóti Miklós Gyakorlóiskolája

20.

Makó Rita

Nyíregyháza

Kölcsey Ferenc Gimnázium

21.

Meszlényi Regina

Budapest

Árpád Gimnázium

22.

Nagy Katalin

Mezőtúr

Teleki Blanka Gimnázium Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

23.

Spiegel Dávid

Budapest

Eötvös Lóránd Tudományegyetem Radnóti Miklós Gyakorlóiskolája

24.

Tolnay Boróka

Budapest

Szent István Gimnázium

25.

Falusi Bernadett

Szolnok

Verseghy Ferenc Gimnázium

26.

Horváth Imola

Budapest

Árpád Gimnázium

27.

Kondorosy Fruzsina

Hévíz

Bibó István AGSZ

28.

Mészáros Mónika

Baja

III. Béla Gimnázium

29.

Polgár Péter

Mezőtúr

Teleki Blanka Gimnázium Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

30.

Debreczenszki Fanni

Nyíregyháza

Kölcsey Ferenc Gimnázium

31.

Topuzida Laura

Budapest

Szent István Gimnázium

32.

Fullár Fanni

Hévíz

Bibó István AGSZ

33.

Márta Matild

Mezőtúr

Teleki Blanka Gimnázium Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

34.

Langer Ármin

Sopron

Széchenyi István Gimnázium

35.

Pratz Anita

Esztergom

Dobó Katalin Gimnáziuma

36.

Sepsi Gréta

Miskolc

Földes Ferenc Gimnázium

37.

Jánosi Zsuzsa

Budapest

Szent István Gimnázium

38.

Nagy Zsófia

Pécs

Leőwey Klára Gimnázium

39.

Pétervári Judit

Budapest

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

40.

Viola Beáta

Pécs

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma

41.

Lővei Péter

Budapest

Árpád Gimnázium

42.

Angyalosi Ádám

Budapest

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

43.

Bőthe Barbara

Budapest

Szent István Gimnázium

44.

Südi Anna

Budapest

Árpád Gimnázium

45.

Szauftman Ivett

Budapest

Árpád Gimnázium

46.

Bárdos Nikoletta

Pécs

Leőwey Klára Gimnázium

47.

Erdélyi Zsófia

Budaörs

Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

48.

Teleki Bálint

Budapest

Szent István Gimnázium

49.

Brand Eszter

Baja

III. Béla Gimnázium

50.

Péntek Orsolya

Nagykanizsa

Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

  

Olvasmányok

Feladatok

Döntősök

Galéria

   

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes