Arany János Irodalmi Verseny  

Arany János Irodalmi Verseny döntőbe jutott versenyzői 2007/2008. tanév

SORREND

NÉV

ISKOLA NEVE

SZÉKHELY

PONTSZÁM

1.

Topuzidu Laura

Szent István Gimnázium

Budapest

162

2.

Tolnay Boróka

Szent István Gimnázium

Budapest

160

3.

Horváth Imola

Árpád Gimnázium

Budapest

157

4.

Gerzsenyi Bianka

Kölcsey Ferenc Gimnázium és Kollégium

Nyíregyháza

154

5.

Kerpel-Fronius Áron

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

154

6.

Horváth Dóra

Szent István Gimnázium

Budapest

153

7.

Lobmayer Lili

Békéscsabai Evangélikus Gimnázium

Békéscsaba

153

8.

Kerekes Boglárka

Szent István Gimnázium

Budapest

151

9.

Grosz Patricia

Szent István Gimnázium

Budapest

150

10.

Hegyi Szilvia

Szentgotthárdi Oktatási Intézmény Vörösmarty Mihály Gimnázium

Szentgotthárd

150

11.

Kovács Szilvia

Kölcsey Ferenc Gimnázium és Kollégium

Nyíregyháza

149

12.

Mezőfi Dávid

III.Béla Gimnázium

Baja

148

13.

Szauftman Ivett

Árpád Gimnázium

Budapest

148

14.

Falusi Bernadett

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

147

15.

Gere Szabina

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

147

16.

Vrazsovits Rita

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

147

17.

Mihály Zsanett

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

146

18.

Bartha Levente

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI

Budaörs

146

19.

Appel Dóra

III.Béla Gimnázium

Baja

145

20.

Tóth Mónika

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

144

21.

Bekő Márta

Kecskeméti Katona József Gimnázium

Kecskemét

144

22.

Kende Sára

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

144

23.

Szijártó Anna

Janus Pannonius Gimnázium

Pécs

143

24.

Pósfai Balázs

Baár-Madas Református Gimnázium

Budapest

143

25.

Sipos Júlia

ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium

Budapest

142

26.

Schmidt Anna

Szent István Gimnázium

Budapest

142

27.

Kiss Bernadett

Kölcsey Ferenc Gimnázium és Kollégium

Nyíregyháza

142

28.

Dombovári Ágnes

Avasi Gimnázium

Miskolc

142

29.

Szűts Melinda

Baár-Madas Református Gimnázium

Budapest

142

30.

Szabó Csenge

Baár-Madas Református Gimnázium

Budapest

142

31.

Jusztin Adrienn

Verseghy Ferenc Gimnázium

Szolnok

141

32.

Mile Balázs

Avasi Gimnázium

Miskolc

141

33.

Pós Eszter Sarolta

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

141

34.

Fónagy Fanni

Földes Ferenc Gimnázium

Miskolc

140

35.

Mészáros Ágnes

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

140

36.

Kékuti Laura

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

140

37.

Teleki Bálint

Szent István Gimnázium

Budapest

140

38.

Kotsis Johanna

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI

Budaörs

140

39.

Galántai Kinga

III.Béla Gimnázium

Baja

140

40.

Vida Ágota

Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Nagykanizsa

140

41.

Lipták András

Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

Gyula

140

42.

Kemény Lili

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

139

43.

Simigh Fruzsina

Szent István Gimnázium

Budapest

139

44.

Vértesy Júlia

Pécsi Művészeti Szakközépiskola

Pécs

139

45.

Kiss Dóra

Árpád Gimnázium

Budapest

139

46.

Vásárhelyi Zsófia Eszter

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

137

47.

Gépécz Tamás

Babits Mihály Gimnázium

Budapest

137

48.

Fülöp Nóra

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI

Budaörs

137

49.

Homoky Dorottya

Földes Ferenc Gimnázium

Miskolc

137

50.

Farkas Virág

Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Encs

136

51.

Bedő Eszter

Jedlik Ányos Gimnázium

Budapest

136

52.

Erdélyi Zsófia

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI

Budaörs

136

53.

Sárog Noémi

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

136

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

  

Olvasmányok

Feladatok

Döntősök

Galéria

 

   

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes