Arany János Irodalmi Verseny  
Arany János Irodalmi Verseny döntőbe jutott versenyzői 2008/2009. tanév

A versenyző neve

Intézmény

Település

Felkészítő tanár

Pontszám

Mándoki Réka

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

180

Kende Sára

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

179

Rónai Eszter

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

179

Kecskés Krisztina

Református Általános Iskola és Gimnázium

Kisvárda

Veress Lívia

179

Kiss Bernadett

Református Általános Iskola és Gimnázium

Kisvárda

Veress Lívia

176

Ágoston Petra

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

175

Várkonyi Krisztina

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Hutvágnerné Róth Éva

174

Tinusz Benedek

Janus Pannonius Gimnázium

Pécs

Dr. Balogh Gyöngyi

173

Kerpel-Fronius Áron

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

172

Lázár Helga

Bibó István AGSZ

Hévíz

Simonfay Krisztina

171

Rab Fanni

Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium

Eger

Antal Andrea

171

Herczegh Viktória

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Debrecen

Szakály Árpád

170

Jankovics Erika

Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Mezőtúr

Kugyela Anna

170

Femengel Ágnes

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI

Budaörs

Márton János

170

Zsedényi Dorottya

Árpád Gimnázium

Budapest

Molnárné Vámos Katalin

170

Simigh Fruzsina

Szent István Gimnázium

Budapest

Pusztai Mária

169

Dezsényi Balázs

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

169

Lakatos Anna

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Debrecen

Szakály Árpád

169

Peák Ajándék

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

169

Balogh Viktória

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

169

Czupy Gergely

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI

Budaörs

Márton János

169

Majorcsics Emese

III. Béla Gimnázium

Baja

Nagy Erika

169

Borzsák Sarolta

Klotildligeti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Piliscsaba

Dr. Pelczer Katalin

168

Rácz Annamária

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Debrecen

Szakály Árpád

167

Kiss Kristóf Levente

SZOI Vörösmarty Mihály Gimnázium

Szentgotthárd

Ernstné Molnár Valéria

167

Hajós Melinda

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Dienesné Ablonczy Anna

166

Serfőző Nikolett

Árpád Gimnázium

Budapest

Molnárné Vámos Katalin

166

Bedő Eszter

Jedlik Ányos Gimnázium

Budapest

Bonyhardtné Hoffmann Ildikó

165

Havas Katalin

Árpád Gimnázium

Budapest

Molnárné Vámos Katalin

165

Szabari Krisztina

Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlógimnáziuma

Eger

Dr. Nagy István

164

Oladejo Mirjam

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

164

Pethő Annamária

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Dr. Kelemen Péter

164

Kemény Lili

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlógimnázium

Budapest

Arató László

164

Appel Dóra

III. Béla Gimnázium

Baja

Nagy Erika

164

Kotnyek Johanna

Batthány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Nagykanizsa

Hámory Zsoltné

164

Sebestyén Anna

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

164

Rózsa Csenge

Óbudai Gimnázium

Budapest

Petry Annamária

164

Tőzsér Dalma

Dobó István Gimnázium

Eger

Batári Antal

164

Szlamka Zsófia

Szent István Gimnázium

Budapest

Pusztai Mária

163

Dinai Fanni

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

163

Fejszés Andrea

Kecskeméti Református Gimnázium

Kecskemét

Krettné Bagi Márta

163

Fekete Dorottya

Vörösmarty Mihály Gimnázium

Érd

Besenyői Erika

163

Papp Dorina Lilla

Baar-Madas Református Gimnázium

Budapest

Gergely Magdolna

163

Fárizs Fanni

Klotildligeti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Piliscsaba

Dr. Pelczer Katalin

163

Földesi Dalma

Kecskeméti Református Gimnázium

Kecskemét

Krettné Bagi Márta

162

Tóth Ádám

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

161

Kiss Mariann

Németh László Gimnázium

Budapest

Váriné Vasadi Sarolta

161

Incze Zsófia

Szent István Gimnázium

Budapest

Borosné Jakab Edit

161

Flaskó Anna Orsolya

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Debrecen

Bényeiné, Szakály Árpád

161

Fésűs Luca

Klotildligeti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Piliscsaba

Dr. Pelczer Katalin

160

Gőgh Eszter

Németh László Gimnázium

Budapest

Rajhona Flóra

160

Szaló Rebeka

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szentesné Péter Orsolya

160

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

  

Olvasmányok

Feladatok

Döntősök

Galéria

 

   

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes