Arany János Irodalmi Verseny  

A XXI. Arany János Irodalmi Verseny döntőjébe jutottak

Szabó Luca 168 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Fóris Anna 166 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Für Viola 165 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Gerdán Diána Linda 164 Debrecen Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Németh Márta 163 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
Záhonyi Petra 162 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Ménes Ákos 162 Debrecen Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Parragi Bálint 161 Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált. Isk. és Gyakorló Gimnázium
Szurom Máté 160 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Farkas Dorina Szabina 160 Zalaegerszeg Kölcsey Ferenc Gimnázium
Hites Benjamin 159 Székesfehérvár Vasvári Pál Gimnázium
Hartyánszki Annamária 159 Budapest Szent István Gimnázium
Fonó Nikolett 159 Miskolc Kandó Kálmán Szakközépiskola
Koltai Hanga 159 Budapest Szent István Gimnázium
Székely Zsófia 158 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Váradi Mátyás 158 Budapest Szent István Gimnázium
Molnár Eszter Panni 158 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
Nguyen Thuy An 158 Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált. Isk. és Gyakorló Gimnázium
Lakos Sára 158 Budapest Baár-Madas Református Gimnázium
Guczogi Annamária 157 Budapest Deák téri Evangélikus Gimnázium
Kanalas Dominika Judit 157 Debrecen Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Geiger Luca Andrea 156 Nagykanizsa Batthyányi Lajos Gimnázium
Merker Iván György 156 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Elbe Hajnalka 156 Budapest Baár-Madas Református Gimnázium
Suhai Hanna 156 Budapest Baár-Madas Református Gimnázium
Kocsmár Anna 155 Budapest ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium
Sógor Zsuzsa 155 Budapest Németh László Gimnázium
Ta Dieu My 155 Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált. Isk. és Gyakorló Gimnázium
Bán Balázs 154 Budapest ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium
Máth Beáta 154 Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált. Isk. és Gyakorló Gimnázium
Balázs Natália 154 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Tamás Panna 154 Budapest Baár-Madas Református Gimnázium
Filipszki László 153 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Merczel Dóra 153 Szolnok Verseghy Ferenc Gimnázium
Sipos Sára 153 Veszprém Lovassy László Gimnázium
Siposs Lili 153 Budapest ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium
Bozsik Laura 153 Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált. Isk. és Gyakorló Gimnázium
Fórizs Gabriella 153 Miskolc Herman Ottó Gimnázium
Hill Dorottya 152 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Csendi Balázs 152 Miskolc Földes Ferenc Gimnázium
Balogh Zsuzsanna Zsófia 152 Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimnázium
Szávai Márton 151 Budapest Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Kormos Kevin 151 Szolnok Verseghy Ferenc Gimnázium
Deteky Noémi Margit 151 Budapest Szent Angéla Iskola
Tóth Eszter 151 Budapest Szent István Gimnázium
Hozik Blanka 151 Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimnázium
Kassai József 151 Nyíregyháza Krúdy Gyula Gimnázium
Bálint Janka 151 Debrecen Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Pelyva Viktória Adrienn 150 Budapest Szent István Gimnázium
D. Tóth Zsófia 150 Aszód Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium
Csabai Anett 150 Budapest Szent István Gimnázium
Matuz Vanessza 150 Székesfehérvár Vasvári Pál Gimnázium
Kassai Kinga Anna 150 Eger Dobó István Gimnázium
Miklós-Kokor Katalin 150 Budapest Baár-Madas Református Gimnázium

 

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

  

Olvasmányok

Feladatok

Döntősök

Galéria

   

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes