Arany János Irodalmi Verseny  

Arany János Irodalmi Verseny
2009/2010. tanév

A versenyző neve Diploma Iskolája Felkészítő tanára
Bánfalvi Eszter Arany Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Turcsányi Márta
Dezsényi Balázs Arany Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin
Rónai Eszter Arany Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szentesné Péter Orsolya
Simon Sebestyén Arany Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Turcsányi Márta
Szentirmai Bálint Arany ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált.Isk. és Gyakorló Gimnázium Törzsök Édua
Elek Boldizsár Ezüst ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált.Isk. és Gyakorló Gimnázium Törzsök Édua
Jakab Emőke Ezüst Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szentesné Péter Orsolya
Kovács Dóra Ezüst Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Turcsányi Márta
Krausz Máté Ezüst Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Turcsányi Márta
Mácsay Vivien Ezüst Földes Ferenc Gimnázium Jobbágy László
Mándoki Réka Ezüst Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szentesné Péter Orsolya
Pethő Annamária Ezüst ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium Dr. Kelemen Péter
Tolnay Dominika Ezüst Szent István Gimnázium Kovács Ilona
Borzsák Sarolta Bronz Ward Mária Általános Iskola és Gimnázium Dr. Pelczer Kastalin
Farkas Martin Bronz Vajda János Gimnázium Hinger Tamás
Garai Laura Bronz Aszódi Evangélikus Gimnázium Homoki Gábor
Herczegh Viktória Laura Bronz Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Szakály Árpád
Lakó Ágnes Bronz Baár-Madas Református Gimnázium Gergely Magdolna
Mikesy Anna Bronz Dobó Katalin Gimnázium Pápa Zsuzsanna
Szuromi Borbála Bronz Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI Márton János

A döntőben részt vettek

Alexandrov Anna ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium Bánki István
Bogán Borbála Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI Márton János
Boros Péter Szent István Gimnázium Kovács Ilona
Darancó Stefánia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Bozóki Gabriella
Dohy Anna Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium Hudáky Rita
Édl Zsuzsanna Széchenyi István Gimnázium Hutvágnerné Róth Éva
Erdősi Petra Dobó István Gimnázium Hortobágyi Katalin
Fárizs Fanni Ward Mária Általános Iskola és Gimnázium Dr. Pelczer Kastalin
Ivánkó Natália Földes Ferenc Gimnázium Jobbágy László
Jurásek Alexandra Dobó Katalin Gimnázium Pápa Zsuzsanna
Lévay Krisztina Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola és Kollégium Chiovini Márta
Lipcsei Dalma Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola és Kollégium Chiovini Márta
Magyari Sarolt Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Studinger Józsefné
Majlinger Réka Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola Dr. Hámori Zsoltné
Majoros Lívia Herman Ottó Gimnázium Gyuricza Judit
Mező Borbála Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin
Nagy Petronella Herman Ottó Gimnázium Gyuricza Judit
Négyesi Bálint ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium Klubosovszki István
Németi Orsolya Dobó István Gimnázium Hortobágyi Katalin
Papp Laura Dorottya Szent István Gimnázium Pusztai Mária
Paxián Luca Ward Mária Általános Iskola és Gimnázium Dr. Pelczer Kastalin
Rácz Annamária Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Szakály Árpád
Szűcs Gabriella Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI Márton János
Toldi Fanni Aszódi Evangélikus Gimnázium Homoki Gábor
Traore Lili Fatime Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin
Vadócz Gergely Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI Márton János
Vásárhelyi Luca Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin

 

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

  

Olvasmányok

Feladatok

Döntősök

Galéria

   

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes