Öveges József Emlékverseny

Öveges József

A versenyről

Versenyfelhívás

Versenyeredmények

Feladatsorok

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

 

Öveges József Emlékverseny 2008 eredmények

Egyéni fizika eredmények

Hely

Versenyzők

Iskola

Város

Fizika tanár

f1

f2

f3

Össz.

1

Czeller Ildikó

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

Rácz Mihály

9

9

6

24

2

Batki Bálint

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Zsigri Ferenc

9

10

5

24

3

Farkas Dániel

Piarista Gimnázium

Budapest

Futó Béla

9

2

10

21

4

Galgóczi Gábor

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Zsigri Ferenc

9

2

8

19

5

Nagy Miklós

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Somogyi

9

0

8

17

6

Galambos Máté

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

Tomcsányi Péter

9

0

7

16

7

Pető Zoltán

Szent István Gimnázium

Budapest

Gyimesi Éva

9

2

5

16

8

Balogh Beáta

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit, Kovács Tibor

4

5

7

16

9

Varga Krisztián

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

Honyek Gyula

9

2

5

16

10

Kakasi Dávid

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Hirka Antal

3

5

7

15

11

Kovács Péter

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Pákó Gyula

9

1

5

15

12

Hegedűs Csaba

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Mező Tamás

9

4

2

15

13

Havlik Tamás

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Pálovics Róbert

7

4

4

15

14

Vuchetich Bálint

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Somogyi

9

1

5

15

15

Morapitiye Sunil

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Drankovics

7

4

3

14

16

Bozzai Dániel

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba, Ábrám László

9

5

0

14

17

Kószó Simon

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Mező Tamás

6

2

6

14

18

Varga Mátyás

Selye János Gimnázium

Komárom

Szabó Endre

8

4

2

14

19

Dudás Zsolt

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Mező Tamás

8

3

3

14

20

Ván Bálint

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

Markovits Tibor

9

5

0

14

21

Kovács András

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Somogyi

4

1

8

13

22

Nagy Balázs

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

Rácz Mihály

8

5

0

13

23

Fenyvesi Róbert,

Piarista Gimnázium

Budapest

Urbán János

7

2

4

13

24

Kispéter Tamás

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Mező Tamás

4

1

8

13

25

Szivák Tamás

Piarista Gimnázium

Budapest

Urbán János

8

2

3

13

26

Hargitai Balázs,

Piarista Gimnázium

Budapest

Futó Béla

9

0

4

13

27

Strenner Péter

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Ponáczné Csuthy

8

4

0

12

28

Vörös Eszter

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Beckerné

3

9

0

12

29

Csapó Viktória

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Drankovics

9

1

2

12

30

Nagy-györgy János

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Mező Tamás

9

3

0

12

31

Balázs Bálint

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

3

7

2

12

32

Csóka Imola

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Somogyi

8

3

1

12

33

Tene Zsuzsanna

Pápai Református Tata

Tata

Illés Dániel

9

0

3

12

34

Boros Krisztián

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

8

3

1

12

35

Horváth Dániel

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Szabó József

9

0

2

11

36

Máté Vanda

Városmajori Gimnázium

Budapest

Molnár Botond

9

0

2

11

37

Dobossy Kristóf

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Gyenes Gábor

8

3

0

11

38

Dankó Levente

Árpád Gimnázium

Budapest

Kürtösi Bálázs

7

3

1

11

39

Radics Dorottya

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Juhász Tibor

4

0

7

11

40

Szalóki Ákos

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Müllerné Ódor

4

2

5

11

41

Nagy Zoltán

Szent István Gimnázium

Budapest

Gyimesi Éva

7

3

1

11

42

Ádám Anna Kinga

Szent István Gimnázium

Budapest

Gyimesi Éva

3

5

3

11

43

Szegedi Domonkos

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Hirka Antal

4

4

3

11

44

Pázmány Koppány

DRK Dóczy Gimnázium

 

Tófalusi Péter

3

0

7

10

45

Manninger Mátyás

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Pákó Gyula

2

6

2

10

46

Illés Anna

Városmajori Gimnázium

Budapest

Molnár Botond, Ábrám László

8

2

0

10

47

Hunyadi Péter

Eötvös József Gimnázium

Tata

Szeidemann

9

1

0

10

48

Miklós – Kovács Janka

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Gyenes Gábor

7

2

1

10

49

Nagy Péter

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Szakály Edit

8

2

0

10

50

Szőts János

III. Béla Gimnázium

Baja

Dr. Szikladányi

8

2

0

10

51

Stelczer Ádám

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Somogyi

3

1

5

9

52

Sass Zoltán

Árpád Gimnázium

Budapest

Nagy Attila

4

0

5

9

53

Katona Máté

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Baranyai Klára

7

0

2

9

54

Farkas Ferenc

Selye János Gimnázium

Komárom

Sebők István

8

1

0

9

55

Wiszt Attila

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Németh Ildikó

2

3

4

9

56

Rákos Olivér

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Zsigri Ferenc

7

2

0

9

57

Énekes Péter

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium

Bonyhád

Hortobágyi János

8

0

0

8

58

Stang Szabolcs

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszki József

8

0

0

8

59

Izsák Dávid

Selye János Gimnázium

Komárom

Szabó Endre

2

4

2

8

60

Kovács Gábor Ferenc

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Szabó József

5

3

0

8

61

Bozsik Máté

Eötvös József Gimnázium

Tata

Gálik András

2

0

6

8

62

Hollik Gergő

Szent László Gimnázium

Budapest

Borbáth Gábor

7

0

1

8

63

Barsi Ádám

III. Béla Gimnázium

Baja

Egyed László

4

1

3

8

64

Mezőfi Dávid

III. Béla Gimnázium

Baja

Karagity István

4

2

1

7

65

Lakos Zoltán

Árpád Gimnázium

Budapest

Kürtösi Bálázs

4

3

0

7

66

Miskó Gergely

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Zsigri Ferenc

4

2

1

7

67

Köpenczei Gergő

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium

Bonyhád

Hortobágyi János

4

2

1

7

68

Veres Zoltán

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Kurucz Jolán

4

3

0

7

69

Gróf Gábor

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Somogyi

6

1

0

7

70

Fási Szabolcs

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Kispál István

5

1

1

7

71

Havasi Kristóf

Árpád Gimnázium

Budapest

Gartner István

4

2

1

7

72

Moksony Levente

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Zsigri Ferenc

5

2

0

7

73

Martinek Vilmos

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Mező Tamás

4

0

2

6

74

Ács-Kurucz Gábor

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Somogyi

2

0

4

6

75

Fűrész Fanni

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Kispál István

3

1

2

6

76

Geiszt Botond

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszki József

3

1

2

6

77

Tekeli Tamás

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium

Bonyhád

Városi Anna

2

2

2

6

78

Győri Péter

Boronkay György Műszaki Középiskola és

Vác

Jendrék Miklós

0

6

0

6

79

Pávlitz Tamás

Városmajori Gimnázium

Budapest

Molnár Botond

5

1

0

6

80

Kunos Áron

Szent László Gimnázium

Budapest

Németh Szilvia

3

2

1

6

81

Berencei László

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

Honyek Gyula

4

1

1

6

82

Szőts Nóra

III. Béla Gimnázium

Baja

Karagity István

4

0

1

5

83

Katona Bálint

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Barcza István

2

2

1

5

84

Hegedüs Áron

Eötvös József Gimnázium

Tata

Ádám Árpád

0

0

5

5

85

Lantos András

Eötvös József Gimnázium

Tata

Szeidemann

2

3

0

5

86

Jákob Andor

Szent László Gimnázium

Budapest

Borbáth Gábor

3

2

0

5

87

Zomborka Máté

Boronkay György Műszaki Középiskola és

Vác

2

1

2

5

 

88

Mundrucz Amand

Szent László Gimnázium

Budapest

Borbáth Gábor

3

0

2

5

89

Jánosi Ferenc

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Baranyai Klára

2

2

1

5

90

Kovács Zsuzsa

Városmajori Gimnázium

Budapest

Molnár Botond, Ábrám László

4

1

0

5

91

Csák Csanád

Városmajori Gimnázium

Budapest

Molnár Botond

2

2

0

4

92

Gulácsi Tamás

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba, Ábrám László

4

0

0

4

93

Varjú János 9

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium

Bonyhád

Városi Anna

1

3

0

4

94

Magyari Viktor

Boronkay György Műszaki Középiskola és

Vác

 

3

1

0

4

95

Slezsák János

Boronkay György Műszaki Középiskola és

Vác

Jendrék Miklós

4

0

0

4

96

Böszörményi Bence

Szent István Gimnázium

Budapest

Gyimesi Éva

3

1

0

4

97

Garai Ilka

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Mező Tamás

4

0

0

4

98

Herczeg Dániel

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszki József

2

2

0

4

99

Korom Dávid

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Kispál István

2

0

2

4

100

Dolgos Tamás

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszki József

1

2

1

4

101

Varga Dániel

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Ponáczné Csuthy

3

1

0

4

102

Molnár Viktor

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Németh Ildikó

1

3

0

4

103

Roboz Klaudia

Pápai Református Tata

Tata

Illés Dániel

2

1

1

4

104

Katona Ágnes

Vajda János Gimnázium és Postaforgalmi

Bicske

Körmendi Gyula

1

2

1

4

105

Baranyai Zoltán

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Hirka Antal

2

2

0

4

106

Csikesz László

Vajda János Gimnázium és Postaforgalmi

Bicske

Gyimesi István

1

3

0

4

107

Bögre Ada

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Gőgh Zoltán

4

0

0

4

108

Kiss Dóra

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

Szalóki Dezső

2

0

1

3

109

Bőle Balázs

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium

Budapest

Zsigri Ferenc

2

0

1

3

110

Mikus Márk

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Kőrösi-Fehér

2

0

1

3

111

Rácz Viktor

DRK Dóczy Gimnázium

Tófalusi Péter

 

1

0

2

3

112

Gembolya Gergő

Boronkay György Műszaki Középiskola és

Vác

Jendrék Miklós

3

0

0

3

113

Németh Norbert

Eötvös József Gimnázium

Tata

Takács István

2

0

1

3

114

Sipos Balázs

Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium

Budapest

Horváth

3

0

0

3

115

Bali Kristóf

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Fekete Pál Péter

2

0

1

3

116

Nyizsnyószki Péter

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

1

0

2

3

117

Tőzsér Kristóf

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Gőgh Zoltán

3

0

0

3

118

Kató Zoltán

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Kőrösi-Fehér

1

0

2

3

119

Mester Márton

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Mező Tamás

2

1

0

3

120

Lőrincz Péter

Eötvös József Gimnázium

Tata

Szeidemann

3

0

0

3

121

Németh Bálint

ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

Budapest

Tomcsányi Péter

1

1

1

3

122

Kovács Nikolas

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

 

2

0

1

3

123

Solymosi Emőke

Eötvös József Gimnázium

Tata

Takács István

1

2

0

3

124

Buzás Benjamin

Boronkay György Műszaki Középiskola és

Vác

 

1

1

1

3

125

Burlovics Marcell

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

2

1

0

3

126

Nagy Benedek

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Szabó József

1

2

0

3

127

Balatincz Laura

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Szabó József

1

2

0

3

128

Szabó Sándor

Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium

Budapest

Horváth

2

0

0

2

129

Simorádi Dávid

Vajda János Gimnázium és Postaforgalmi

Bicske

Gyimesi István

2

0

0

2

130

Ferencz Tas Attila

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Fekete Pál Péter

1

1

0

2

131

Dalvári Máté

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Skripecky Gyula

1

0

1

2

132

Szabó Máté

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Fekete Pál Péter

1

0

1

2

133

Marinovszki Árpád

Boronkay György Műszaki Középiskola és

Vác

Jendrék Miklós

1

1

0

2

134

Takács Flóra

Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium

Budapest

Horváth

1

0

1

2

135

Balázsfalvi Martin

Pápai Református Tata

Tata

Szabóné Salgó

1

1

0

2

136

Herbert Evelyn

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Juhász Tibor

1

1

0

2

137

Bodzás Szabolcs

Boronkay György Műszaki Középiskola és

Vác

 

2

0

0

2

138

Horváth Anna

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Szakály Edit

1

0

1

2

139

Fehér Attila

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Kurucz Jolán

2

0

0

2

140

Mlaka Krisztina

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Szakál Ildikó

2

0

0

2

141

Bärnkopf Pál

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba

1

0

1

2

142

Tsitropoulos Gergoius

Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium

Budapest

Horváth

1

0

1

2

143

Jakab Zsuzsanna

Eötvös József Gimnázium

Tata

Magyar Csabáné

2

0

0

2

144

Horn Tamara

Vajda János Gimnázium és Postaforgalmi

Bicske

Körmendi Gyula

1

0

0

1

145

Tarcsi Tünde

Selye János Gimnázium

Komárom

Sebők István

0

1

0

1

146

Kajtár Krisztina

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

 

1

0

0

1

147

Kolos Dávid

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Skripecky Gyula

1

0

0

1

148

Ligacs Martin

Pápai Református Tata

Tata

Szabóné Salgó

0

0

1

1

149

Kovács Mirtill

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Skripecky Gyula

1

0

0

1

150

Schöffer Ádám

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Gőgh Zoltán

0

0

0

0

151

Brunner Márton

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Szabó József

0

0

0

0

152

Kaiszter Bence

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Skripecky Gyula

0

0

0

0

153

Metzger Attila

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Gőgh Zoltán

0

0

0

0

154

Kulcsár Alice

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Somogyi

0

0

0

0

 

Elejére

 

 

     

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes