Öveges József Emlékverseny

Öveges József

A versenyről

Versenyfelhívás

Versenyeredmények

Feladatsorok

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

 

Öveges József Emlékverseny 2008 eredmények

Egyéni matematika eredmények

Hely

Versenyzők

Iskola

Város

Matematika tanár

m1

m2

m3

Össz

1

Morapitiye Sunil

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Terlaky Edit, Drankovic

8

10

10

28

2

Havlik Tamás

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit, Pálovics

8

10

10

28

3

Vuchetich Bálint

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Nagy Róbert

6

10

10

26

4

Balogh Beáta

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Pálovitsné

8

10

7

25

5

Strenner Péter

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérv

Ponáczné , Buday

7

10

8

25

6

Ács-Kurucz Gábor

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Szíjártó

8

9

7

24

7

Kispéter Tamás

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János, Mike

4

10

10

24

8

Dudás Zsolt

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János, Mike

4

10

10

24

9

Hegedűs Csaba

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Ábrahám Gábor

6

10

7

23

10

Batki Bálint

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

6

10

7

23

11

Tene Zsuzsanna

Pápai Református Tata

Tata

Kálmán Attila

2

10

10

22

12

Sass Zoltán

Árpád Gimnázium

Budapest

Mikusi Imre, Koncz

4

9

9

22

13

Ván Bálint

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Kornai Júlia

4

9

9

22

14

Kovács Péter

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

2

10

10

22

15

Nagy Miklós

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Nagy Róbert

6

10

6

22

16

Szőts János

III. Béla Gimnázium

Baja

Egyed László

2

10

10

22

17

Horváth Anna

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérv

Szakály Edit, Szabó

4

10

8

22

18

Lantos András

Eötvös József Gimnázium

Tata

Krisztin Németh

6

10

5

21

19

Kiss Dóra

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

4

10

7

21

20

Máté Vanda

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba

0

10

10

20

21

Stelczer Ádám

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Csete Lajos

0

10

10

20

22

Herczeg Dániel

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné Tatai

0

10

10

20

23

Nagy Zoltán

Szent István Gimnázium

Budapest

Móró Károly

0

10

10

20

24

Baranyai Zoltán

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Feith Péter

8

10

2

20

25

Veres Zoltán

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Dr. Kalácska

0

10

10

20

26

Szegedi Domonkos

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Szabó Zoltán

0

10

10

20

27

Galambos Máté

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Schubert

0

10

10

20

28

Pázmány Koppány

DRK Dóczy Gimnázium

 

Antal Klára

0

10

10

20

29

Varga Krisztián

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

10

2

8

20

30

Szőts Nóra

III. Béla Gimnázium

Baja

Lakner Attila, Egyed

2

10

8

20

31

Dobossy Kristóf

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Erben Péter, Nemecskó

4

10

6

20

32

Mezőfi Dávid

III. Béla Gimnázium

Baja

Dr. Blandl

8

2

10

20

33

Kovács Gábor Ferenc

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Szabó Józsefné

0

10

9

19

34

Varga Dániel

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérv

Ponáczné , Buday

0

10

9

19

35

Bozzai Dániel

Városmajori Gimnázium

Budapest

Barnkopf Bence

0

10

9

19

36

Kovács András

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Árki Tamás

4

4

10

18

37

Pető Zoltán

Szent István Gimnázium

Budapest

Lászlóné

1

10

7

18

38

Jánosi Ferenc

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Hubert Györgyné

0

9

9

18

39

Kulcsár Alice

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Árki Tamás

0

9

9

18

40

Szivák Tamás

Piarista Gimnázium

Budapest

Urbán János

0

8

10

18

41

Horváth Dániel

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Kubatov Antal, Szabó

0

10

8

18

42

Bőle Balázs

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

2

10

6

18

43

Farkas Dániel

Piarista Gimnázium

Budapest

Futó Béla

2

10

6

18

44

Farkas Ferenc

Selye János Gimnázium

Komárom

Kalácska József

0

10

8

18

45

Galgóczi Gábor

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Dr. Siposs

0

9

8

17

46

Radics Dorottya

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit

4

3

10

17

47

Hargitai Balázs,

Piarista Gimnázium

Budapest

Futó Béla

2

10

5

17

48

Bozsik Máté

Eötvös József Gimnázium

Tata

Ádámné Dúcz

0

10

7

17

49

Kakasi Dávid

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Feith Péter

0

10

7

17

50

Manninger Mátyás

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

0

7

10

17

51

Balázs Bálint

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Süttőné Tóth

4

10

3

17

52

Jakab Zsuzsanna

Eötvös József Gimnázium

Tata

Barna Katalin

0

10

7

17

53

Nyizsnyószki Péter

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

0

10

7

17

54

Csóka Imola

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Szíjártó

2

10

4

16

55

Czeller Ildikó

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Széplaki

0

10

6

16

56

Csapó Viktória

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Terlaky Edit, Drankovic

0

10

6

16

57

Marinovszki Árpád

Boronkay György Műszaki

Vác

Véglesiné Bíró

0

10

6

16

58

Jákob Andor

Szent László Gimnázium

Budapest

Simonffy

0

10

6

16

59

Varga Mátyás

Selye János Gimnázium

Komárom

Horváth Katalin

0

10

6

16

60

Mester Márton

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Kosztolányiné, Ábrahám

8

2

5

15

61

Böszörményi Bence

Szent István Gimnázium

Budapest

Lászlóné

4

1

10

15

62

Izsák Dávid

Selye János Gimnázium

Komárom

Horváth Katalin

2

10

3

15

63

Fenyvesi Róbert,

Piarista Gimnázium

Budapest

Urbán János

0

5

9

14

64

Stang Szabolcs

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné Tatai

0

9

5

14

65

Slezsák János

Boronkay György Műszaki

Vác

Véglesiné Bíró

0

10

4

14

66

Berencei László

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Markovits

2

9

3

14

67

Bali Kristóf

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Varga Umbrich

0

9

5

14

68

Nagy-györgy János

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János

0

3

10

13

69

Kaiszter Bence

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Péntek Attiláné

4

2

7

13

70

Katona Máté

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Erben Péter, Dr. Urbán

4

2

7

13

71

Balatincz Laura

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Kubatov Antal, Szabó

6

3

3

12

72

Nagy Balázs

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

0

2

10

12

73

Miklós – Kovács

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Utassy Katalin

0

2

10

12

74

Geiszt Botond

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné Tatai

0

4

8

12

75

Énekes Péter

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

0

2

10

12

76

Dankó Levente

Árpád Gimnázium

Budapest

Sztojcsevné , Koncz

0

10

2

12

77

Lakos Zoltán

Árpád Gimnázium

Budapest

Sztojcsevné, Koncz

0

4

8

12

78

Győri Péter

Boronkay György Műszaki

Vác

Cs. Nagy András

0

2

10

12

79

Kószó Simon

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Ábrahám Gábor

2

1

9

12

80

Mundrucz Amand

Szent László Gimnázium

Budapest

Káldosné Kiss

2

6

4

12

81

Dolgos Tamás

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Németh Krisztina

0

9

2

11

82

Illés Anna

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba, Kovács

0

1

10

11

83

Hollik Gergő

Szent László Gimnázium

Budapest

Káldosné Kiss

0

3

8

11

84

Ádám Anna Kinga

Szent István Gimnázium

Budapest

Juhász István

2

1

8

11

85

Miskó Gergely

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Sparingné

0

9

2

11

86

Bärnkopf Pál

Városmajori Gimnázium

Budapest

Kovács Erika

0

2

9

11

87

Wiszt Attila

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Tegez Rita

0

1

9

10

88

Kató Zoltán

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Kovácsné

0

2

8

10

89

Nagy Benedek

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné Tatai

0

0

10

10

90

Barsi Ádám

III. Béla Gimnázium

Baja

Királyné Nagy

0

2

8

10

91

Lőrincz Péter

Eötvös József Gimnázium

Tata

Kovács Mária

0

0

10

10

92

Hegedüs Áron

Eötvös József Gimnázium

Tata

Ádám Árpád

0

0

10

10

93

Martinek Vilmos

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Kosztolányiné, Ábrahám

0

0

10

10

94

Rácz Viktor

DRK Dóczy Gimnázium

 

Csiszár Emese

0

4

6

10

95

Hunyadi Péter

Eötvös József Gimnázium

Tata

Kovács Mária

0

0

10

10

96

Havasi Kristóf

Árpád Gimnázium

Budapest

Sztojcsevné

0

2

7

9

97

Magyari Viktor

Boronkay György Műszaki

Vác

Lengyel Csaba

0

2

7

9

98

Solymosi Emőke

Eötvös József Gimnázium

Tata

Takács István

0

2

7

9

99

Németh Norbert

Eötvös József Gimnázium

Tata

Takács István

0

2

7

9

100

Herbert Evelyn

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit

0

2

7

9

101

Moksony Levente

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Sparingné

0

1

8

9

102

Tekeli Tamás

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

4

2

2

8

103

Fási Szabolcs

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Molnár

4

2

2

8

104

Nagy Péter

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérv

Szakály Edit, Szabó

0

0

8

8

105

Kovács Zsuzsa

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba, Kovács

0

2

6

8

106

Molnár Viktor

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Tegez Rita

0

2

6

8

107

Gróf Gábor

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Árki Tamás

0

1

7

8

108

Brunner Márton

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Szabó Józsefné

0

0

8

8

109

Tsitropoulos Gergoius

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Horváth

0

2

6

8

110

Németh Bálint

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Hegyi Györgyné

0

1

7

8

111

Korom Dávid

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Keszler Ágnes

0

1

6

7

112

Gembolya Gergő

Boronkay György Műszaki

Vác

Prehodáné Nagy

0

1

6

7

113

Kunos Áron

Szent László Gimnázium

Budapest

Ágoston Enikő

0

1

6

7

114

Tarcsi Tünde

Selye János Gimnázium

Komárom

Kalácska József

4

2

0

6

115

Kovács Mirtill

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Péntek Attiláné

0

2

4

6

116

Buzás Benjamin

Boronkay György Műszaki

Vác

Véglesiné Bíró

2

2

2

6

117

Zomborka Máté

Boronkay György Műszaki

Vác

Véglesiné Bíró

0

2

4

6

118

Szalóki Ákos

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Müllerné Ódor

0

0

6

6

119

Csikesz László

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Becseiné

0

2

3

5

120

Kajtár Krisztina

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Tóth István

0

2

3

5

121

Balázsfalvi Martin

Pápai Református Tata

Tata

Szabóné Salgó

0

2

3

5

122

Gulácsi Tamás

Városmajori Gimnázium

Budapest

Kovács Erika

0

3

2

5

123

Köpenczei Gergő

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

0

2

3

5

124

Roboz Klaudia

Pápai Református Tata

Tata

Kálmán Attila

0

1

4

5

125

Ferencz Tas Attila

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Varga Umbrich

0

0

5

5

126

Varjú János 9

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

0

1

4

5

127

Rákos Olivér

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

0

2

2

4

128

Simorádi Dávid

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Becseiné

0

2

2

4

129

Szabó Sándor

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Horváth

0

2

2

4

130

Kovács Nikolas

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Kurucz Jolán

0

2

2

4

131

Mikus Márk

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Kovácsné

0

2

2

4

132

Garai Ilka

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János

0

2

2

4

133

Ligacs Martin

Pápai Református Tata

Tata

Zemplényi

0

2

2

4

134

Fűrész Fanni

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Baloghné Solti

0

1

3

4

135

Boros Krisztián

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

0

2

1

3

136

Mlaka Krisztina

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Varga Umbrich

0

1

2

3

137

Katona Bálint

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Barcza István

0

0

3

3

138

Takács Flóra

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Horváth

0

2

1

3

139

Pávlitz Tamás

Városmajori Gimnázium

Budapest

Pintér László

0

2

1

3

140

Schöffer Ádám

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Huma János

0

2

1

3

141

Tőzsér Kristóf

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Richter Lóránd

0

2

1

3

142

Dalvári Máté

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Horváth Edit

0

2

1

3

143

Burlovics Marcell

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Süttőné Tóth

0

2

0

2

144

Fehér Attila

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Dr. Kalácska

0

2

0

2

145

Horn Tamara

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Bíró Lajos

0

2

0

2

146

Csák Csanád

Városmajori Gimnázium

Budapest

Pintér László

0

2

0

2

147

Katona Ágnes

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Becseiné

0

1

1

2

148

Szabó Máté

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Varga Umbrich

0

1

0

1

149

Vörös Eszter

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Magyariné

0

1

0

1

150

Sipos Balázs

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Horváth

0

1

0

1

151

Bögre Ada

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Horváthné

0

0

1

1

152

Bodzás Szabolcs

Boronkay György Műszaki

Vác

Cs. Nagy András

0

1

0

1

153

Kolos Dávid

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Horváth Edit

0

0

0

0

154

Metzger Attila

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Horváthné

0

0

0

0

 

Elejére

 

     

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes