Öveges József Emlékverseny

Öveges József

A versenyről

Versenyfelhívás

Versenyeredmények

Feladatsorok

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

 

Öveges József Emlékverseny 2008 eredmények

Egyéni összesített eredmények

Hely
Versenyző neve Iskola neve Város
Mat. tanár
Fiz. tanár
Össz. mat.
Össz. fiz.
Össz.

1

Batki Bálint

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Zsigri Ferenc

23

24

47

2

Havlik Tamás

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit, Pálovics

Pálovics

28

15

43

3

Morapitiye Sunil

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Terlaky Edit, Drankovics

Drankovics

28

14

42

4

Balogh Beáta

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Pálovitsné

Orbán Edit, Kovács Tibor

25

16

41

5

Vuchetich Bálint

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Nagy Róbert

Dr. Somogyi

26

15

41

6

Czeller Ildikó

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Széplaki

Rácz Mihály

16

24

40

7

Farkas Dániel

Piarista Gimnázium

Budapest

Futó Béla

Futó Béla

18

21

39

8

Nagy Miklós

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Nagy Róbert

Dr. Somogyi

22

17

39

9

Hegedűs Csaba

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Ábrahám Gábor

Mező Tamás

23

15

38

10

Dudás Zsolt

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János, Mike János

Mező Tamás

24

14

38

11

Kispéter Tamás

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János, Mike János

Mező Tamás

24

13

37

12

Kovács Péter

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Pákó Gyula

22

15

37

13

Strenner Péter

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Ponáczné , Buday Endre

Ponáczné

25

12

37

14

Galambos Máté

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Schubert Mihály

Tomcsányi

20

16

36

15

Varga Krisztián

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

Honyek Gyula

20

16

36

16

Galgóczi Gábor

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Dr. Siposs

Zsigri Ferenc

17

19

36

17

Ván Bálint

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Kornai Júlia

Markovits

22

14

36

18

Tene Zsuzsanna

Pápai Református Tata

Tata

Kálmán Attila

Illés Dániel

22

12

34

19

Pető Zoltán

Szent István Gimnázium

Budapest

Lászlóné

Gyimesi Éva

18

16

34

20

Bozzai Dániel

Városmajori Gimnázium

Budapest

Barnkopf Bence

Jager Csaba, Ábrám László

19

14

33

21

Szőts János

III. Béla Gimnázium

Baja

Egyed László

Dr.

22

10

32

22

Kakasi Dávid

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Feith Péter

Hirka Antal

17

15

32

23

Dobossy Kristóf

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Erben Péter, Nemecskó

Gyenes Gábor

20

11

31

24

Szegedi Domonkos

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Szabó Zoltán

Hirka Antal

20

11

31

25

Sass Zoltán

Árpád Gimnázium

Budapest

Mikusi Imre, Koncz

Nagy Attila

22

9

31

26

Kovács András

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Árki Tamás

Dr. Somogyi

18

13

31

27

Nagy Zoltán

Szent István Gimnázium

Budapest

Móró Károly

Gyimesi Éva

20

11

31

28

Szivák Tamás

Piarista Gimnázium

Budapest

Urbán János

Urbán János

18

13

31

29

Máté Vanda

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba

Molnár Botond

20

11

31

30

Hargitai Balázs,

Piarista Gimnázium

Budapest

Futó Béla

Futó Béla

17

13

30

31

Varga Mátyás

Selye János Gimnázium

Komárom

Horváth

Szabó Endre

16

14

30

32

Ács-Kurucz Gábor

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Szíjártó

Dr. Somogyi

24

6

30

33

Pázmány Koppány

DRK Dóczy Gimnázium

Antal Klára

Tófalusi Péter

 

20

10

30

34

Stelczer Ádám

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Csete Lajos

Dr. Somogyi

20

9

29

35

Balázs Bálint

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Süttőné Tóth

Bozsányi

17

12

29

36

Horváth Dániel

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Kubatov Antal, Szabó József

Szabó József

18

11

29

37

Csapó Viktória

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Terlaky Edit, Drankovics

Drankovics

16

12

28

38

Csóka Imola

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Szíjártó

Dr. Somogyi

16

12

28

39

Radics Dorottya

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit

Juhász Tibor

17

11

28

40

Mezőfi Dávid

III. Béla Gimnázium

Baja

Dr. Blandl

Karagity István

20

7

27

41

Fenyvesi Róbert,

Piarista Gimnázium

Budapest

Urbán János

Urbán János

14

13

27

42

Manninger Mátyás

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Pákó Gyula

17

10

27

43

Kovács Gábor

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Szabó Józsefné

Szabó József

19

8

27

44

Veres Zoltán

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Dr. Kalácska

Kurucz Jolán

20

7

27

45

Farkas Ferenc

Selye János Gimnázium

Komárom

Kalácska József

Sebők István

18

9

27

46

Lantos András

Eötvös József Gimnázium

Tata

Krisztin

Szeidemann

21

5

26

47

Kószó Simon

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Ábrahám Gábor

Mező Tamás

12

14

26

48

Bozsik Máté

Eötvös József Gimnázium

Tata

Ádámné Dúcz

Gálik András

17

8

25

49

Szőts Nóra

III. Béla Gimnázium

Baja

Lakner Attila, Egyed László

Karagity István

20

5

25

50

Nagy Balázs

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

Rácz Mihály

12

13

25

51

Nagy-györgy János

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János

Mező Tamás

13

12

25

52

Herczeg Dániel

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné

Lábszki József

20

4

24

53

Horváth Anna

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Szakály Edit, Szabó Gábor

Szakály Edit

22

2

24

54

Kiss Dóra

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

Szalóki Dezső

21

3

24

55

Baranyai Zoltán

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Feith Péter

Hirka Antal

20

4

24

56

Jánosi Ferenc

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Hubert

Baranyai Klára

18

5

23

57

Izsák Dávid

Selye János Gimnázium

Komárom

Horváth

Szabó Endre

15

8

23

58

Dankó Levente

Árpád Gimnázium

Budapest

Sztojcsevné , Koncz

Kürtösi Bálázs

12

11

23

59

Varga Dániel

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Ponáczné , Buday Endre

Ponáczné

19

4

23

60

Stang Szabolcs

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné

Lábszki József

14

8

22

61

Katona Máté

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Erben Péter, Dr. Urbán

Baranyai Klára

13

9

22

62

Ádám Anna Kinga

Szent István Gimnázium

Budapest

Juhász István

Gyimesi Éva

11

11

22

63

Miklós – Kovács

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Utassy Katalin

Gyenes Gábor

12

10

22

64

Jákob Andor

Szent László Gimnázium

Budapest

Simonffy

Borbáth Gábor

16

5

21

65

Illés Anna

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba, Kovács Erika

Molnár Botond, Ábrám László

11

10

21

66

Bőle Balázs

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Zsigri Ferenc

18

3

21

67

Énekes Péter

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

Hortobágyi

12

8

20

68

Nyizsnyószki Péter

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

Bozsányi

17

3

20

69

Berencei László

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Markovits

Honyek Gyula

14

6

20

70

Hunyadi Péter

Eötvös József Gimnázium

Tata

Kovács Mária

Szeidemann

10

10

20

71

Jakab Zsuzsanna

Eötvös József Gimnázium

Tata

Barna Katalin

Magyar

17

2

19

72

Wiszt Attila

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Tegez Rita

Németh Ildikó

10

9

19

73

Böszörményi Bence

Szent István Gimnázium

Budapest

Lászlóné

Gyimesi Éva

15

4

19

74

Hollik Gergő

Szent László Gimnázium

Budapest

Káldosné Kiss

Borbáth Gábor

11

8

19

75

Lakos Zoltán

Árpád Gimnázium

Budapest

Sztojcsevné , Koncz

Kürtösi Bálázs

12

7

19

76

Miskó Gergely

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Sparingné

Zsigri Ferenc

11

7

18

77

Kulcsár Alice

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Árki Tamás

Dr. Somogyi

18

0

18

78

Győri Péter

Boronkay György Műszaki

Vác

Cs. Nagy

Jendrék Miklós

12

6

18

79

Barsi Ádám

III. Béla Gimnázium

Baja

Királyné Nagy

Egyed László

10

8

18

80

Marinovszki Árpád

Boronkay György Műszaki

Vác

Véglesiné Bíró

Jendrék Miklós

16

2

18

81

Geiszt Botond

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné

Lábszki József

12

6

18

82

Mester Márton

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Kosztolányiné , Ábrahám

Mező Tamás

15

3

18

83

Slezsák János

Boronkay György Műszaki

Vác

Véglesiné Bíró

Jendrék Miklós

14

4

18

84

Nagy Péter

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Szakály Edit, Szabó Gábor

Szakály Edit

8

10

18

85

Mundrucz Amand

Szent László Gimnázium

Budapest

Káldosné Kiss

Borbáth Gábor

12

5

17

86

Szalóki Ákos

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Müllerné Ódor

Müllerné Ódor

6

11

17

87

Bali Kristóf

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Varga Umbrich

Fekete Pál

14

3

17

88

Havasi Kristóf

Árpád Gimnázium

Budapest

Sztojcsevné

Gartner István

9

7

16

89

Martinek Vilmos

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Kosztolányiné , Ábrahám

Mező Tamás

10

6

16

90

Moksony Levente

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Sparingné

Zsigri Ferenc

9

7

16

91

Fási Szabolcs

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Molnár Zoltánné

Kispál István

8

7

15

92

Gróf Gábor

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Árki Tamás

Dr. Somogyi

8

7

15

93

Balatincz Laura

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Kubatov Antal, Szabó József

Szabó József

12

3

15

94

Boros Krisztián

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

Bozsányi

3

12

15

95

Hegedüs Áron

Eötvös József Gimnázium

Tata

Ádám Árpád

Ádám Árpád

10

5

15

96

Dolgos Tamás

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Németh

Lábszki József

11

4

15

97

Tekeli Tamás

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

Városi Anna

8

6

14

98

Rácz Viktor

DRK Dóczy Gimnázium

Csiszár Emese

Tófalusi Péter

 

10

3

13

99

Kunos Áron

Szent László Gimnázium

Budapest

Ágoston Enikő

Németh Szilvia

7

6

13

100

Kovács Zsuzsa

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba, Kovács Erika

Molnár Botond, Ábrám László

8

5

13

101

Bärnkopf Pál

Városmajori Gimnázium

Budapest

Kovács Erika

Jager Csaba

11

2

13

102

Lőrincz Péter

Eötvös József Gimnázium

Tata

Kovács Mária

Szeidemann

10

3

13

103

Vörös Eszter

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Magyariné

Beckerné

1

12

13

104

Rákos Olivér

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Zsigri Ferenc

4

9

13

105

Nagy Benedek

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné

Szabó József

10

3

13

106

Kató Zoltán

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Kovácsné

Kőrösi-Fehér

10

3

13

107

Magyari Viktor

Boronkay György Műszaki

Vác

Lengyel Csaba

 

9

4

13

108

Kaiszter Bence

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Péntek Attiláné

Skripecky

13

0

13

109

Molnár Viktor

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Tegez Rita

Németh Ildikó

8

4

12

110

Németh Norbert

Eötvös József Gimnázium

Tata

Takács István

Takács István

9

3

12

111

Köpenczei Gergő

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

Hortobágyi

5

7

12

112

Solymosi Emőke

Eötvös József Gimnázium

Tata

Takács István

Takács István

9

3

12

113

Herbert Evelyn

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit

Juhász Tibor

9

2

11

114

Zomborka Máté

Boronkay György Műszaki

Vác

Véglesiné Bíró

 

6

5

11

115

Korom Dávid

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Keszler Ágnes

Kispál István

7

4

11

116

Németh Bálint

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Hegyi Györgyné

Tomcsányi

8

3

11

117

Fűrész Fanni

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Baloghné Solti

Kispál István

4

6

10

118

Gembolya Gergő

Boronkay György Műszaki

Vác

Prehodáné

Jendrék Miklós

7

3

10

119

Tsitropoulos

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Horváth

Horváth

8

2

10

120

Buzás Benjamin

Boronkay György Műszaki

Vác

Véglesiné Bíró

 

6

3

9

121

Gulácsi Tamás

Városmajori Gimnázium

Budapest

Kovács Erika

Jager Csaba, Ábrám László

5

4

9

122

Csikesz László

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Becseiné

Gyimesi

5

4

9

123

Roboz Klaudia

Pápai Református Tata

Tata

Kálmán Attila

Illés Dániel

5

4

9

124

Pávlitz Tamás

Városmajori Gimnázium

Budapest

Pintér László

Molnár Botond

3

6

9

125

Varjú János 9

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

Városi Anna

5

4

9

126

Brunner Márton

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Szabó Józsefné

Szabó József

8

0

8

127

Garai Ilka

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János

Mező Tamás

4

4

8

128

Katona Bálint

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Barcza István

Barcza István

3

5

8

129

Kovács Nikolas

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Kurucz Jolán

 

4

3

7

130

Balázsfalvi Martin

Pápai Református Tata

Tata

Szabóné Salgó

Szabóné Salgó

5

2

7

131

Tarcsi Tünde

Selye János Gimnázium

Komárom

Kalácska József

Sebők István

6

1

7

132

Mikus Márk

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Kovácsné

Kőrösi-Fehér

4

3

7

133

Ferencz Tas Attila

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Varga Umbrich

Fekete Pál

5

2

7

134

Kovács Mirtill

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Péntek Attiláné

Skripecky

6

1

7

135

Tőzsér Kristóf

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Richter Lóránd

Gőgh Zoltán

3

3

6

136

Szabó Sándor

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Horváth

Horváth

4

2

6

137

Csák Csanád

Városmajori Gimnázium

Budapest

Pintér László

Molnár Botond

2

4

6

138

Kajtár Krisztina

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Tóth István

 

5

1

6

139

Simorádi Dávid

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Becseiné

Gyimesi

4

2

6

140

Katona Ágnes

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Becseiné

Körmendi

2

4

6

141

Mlaka Krisztina

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Varga Umbrich

Szakál Ildikó

3

2

5

142

Bögre Ada

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Horváthné

Gőgh Zoltán

1

4

5

143

Burlovics Marcell

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Süttőné Tóth

Bozsányi

2

3

5

144

Dalvári Máté

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Horváth Edit

Skripecky

3

2

5

145

Takács Flóra

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Horváth

Horváth

3

2

5

146

Ligacs Martin

Pápai Református Tata

Tata

Zemplényi

Szabóné Salgó

4

1

5

147

Fehér Attila

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Dr. Kalácska

Kurucz Jolán

2

2

4

148

Sipos Balázs

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Horváth

Horváth

1

3

4

149

Horn Tamara

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Bíró Lajos

Körmendi

2

1

3

150

Schöffer Ádám

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Huma János

Gőgh Zoltán

3

0

3

151

Szabó Máté

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Varga Umbrich

Fekete Pál

1

2

3

152

Bodzás Szabolcs

Boronkay György Műszaki

Vác

Cs. Nagy

 

1

2

3

153

Kolos Dávid

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Horváth Edit

Skripecky

0

1

1

154

Metzger Attila

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Horváthné

Gőgh Zoltán

0

0

0

Elejére

 

     

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes