Az Öveges József Emlékverseny eredményei

Öveges József

A versenyről

Versenyfelhívás

Versenyeredmények

Feladatsorok

2890 Tata
Tanoda tér 5.
   Tel: 34/587-560
   Fax: 34/487-844
eotvos@eotvos-tata.sulinet.hu

 

Korábbi eredmények

 

2008
2007
2006
2004
2003

 

2008 Egyéni összesített eredmények

Hely
Versenyző neve Iskola neve Város
Mat. tanár
Fiz. tanár
Össz. mat.
Össz. fiz.
Össz.

1

Batki Bálint

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Zsigri Ferenc

23

24

47

2

Havlik Tamás

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit, Pálovics

Pálovics

28

15

43

3

Morapitiye Sunil

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Terlaky Edit, Drankovics

Drankovics

28

14

42

4

Balogh Beáta

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Pálovitsné

Orbán Edit, Kovács Tibor

25

16

41

5

Vuchetich Bálint

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Nagy Róbert

Dr. Somogyi

26

15

41

6

Czeller Ildikó

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Széplaki

Rácz Mihály

16

24

40

7

Farkas Dániel

Piarista Gimnázium

Budapest

Futó Béla

Futó Béla

18

21

39

8

Nagy Miklós

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Nagy Róbert

Dr. Somogyi

22

17

39

9

Hegedűs Csaba

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Ábrahám Gábor

Mező Tamás

23

15

38

10

Dudás Zsolt

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János, Mike János

Mező Tamás

24

14

38

11

Kispéter Tamás

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János, Mike János

Mező Tamás

24

13

37

12

Kovács Péter

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Pákó Gyula

22

15

37

13

Strenner Péter

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Ponáczné , Buday Endre

Ponáczné

25

12

37

14

Galambos Máté

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Schubert Mihály

Tomcsányi

20

16

36

15

Varga Krisztián

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

Honyek Gyula

20

16

36

16

Galgóczi Gábor

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Dr. Siposs

Zsigri Ferenc

17

19

36

17

Ván Bálint

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Kornai Júlia

Markovits

22

14

36

18

Tene Zsuzsanna

Pápai Református Tata

Tata

Kálmán Attila

Illés Dániel

22

12

34

19

Pető Zoltán

Szent István Gimnázium

Budapest

Lászlóné

Gyimesi Éva

18

16

34

20

Bozzai Dániel

Városmajori Gimnázium

Budapest

Barnkopf Bence

Jager Csaba, Ábrám László

19

14

33

21

Szőts János

III. Béla Gimnázium

Baja

Egyed László

Dr.

22

10

32

22

Kakasi Dávid

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Feith Péter

Hirka Antal

17

15

32

23

Dobossy Kristóf

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Erben Péter, Nemecskó

Gyenes Gábor

20

11

31

24

Szegedi Domonkos

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Szabó Zoltán

Hirka Antal

20

11

31

25

Sass Zoltán

Árpád Gimnázium

Budapest

Mikusi Imre, Koncz

Nagy Attila

22

9

31

26

Kovács András

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Árki Tamás

Dr. Somogyi

18

13

31

27

Nagy Zoltán

Szent István Gimnázium

Budapest

Móró Károly

Gyimesi Éva

20

11

31

28

Szivák Tamás

Piarista Gimnázium

Budapest

Urbán János

Urbán János

18

13

31

29

Máté Vanda

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba

Molnár Botond

20

11

31

30

Hargitai Balázs,

Piarista Gimnázium

Budapest

Futó Béla

Futó Béla

17

13

30

31

Varga Mátyás

Selye János Gimnázium

Komárom

Horváth

Szabó Endre

16

14

30

32

Ács-Kurucz Gábor

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Szíjártó

Dr. Somogyi

24

6

30

33

Pázmány Koppány

DRK Dóczy Gimnázium

Antal Klára

Tófalusi Péter

 

20

10

30

34

Stelczer Ádám

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Csete Lajos

Dr. Somogyi

20

9

29

35

Balázs Bálint

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Süttőné Tóth

Bozsányi

17

12

29

36

Horváth Dániel

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Kubatov Antal, Szabó József

Szabó József

18

11

29

37

Csapó Viktória

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Terlaky Edit, Drankovics

Drankovics

16

12

28

38

Csóka Imola

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Dr. Szíjártó

Dr. Somogyi

16

12

28

39

Radics Dorottya

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Orbán Edit

Juhász Tibor

17

11

28

40

Mezőfi Dávid

III. Béla Gimnázium

Baja

Dr. Blandl

Karagity István

20

7

27

41

Fenyvesi Róbert,

Piarista Gimnázium

Budapest

Urbán János

Urbán János

14

13

27

42

Manninger Mátyás

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Pákó Gyula

17

10

27

43

Kovács Gábor

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Szabó Józsefné

Szabó József

19

8

27

44

Veres Zoltán

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Dr. Kalácska

Kurucz Jolán

20

7

27

45

Farkas Ferenc

Selye János Gimnázium

Komárom

Kalácska József

Sebők István

18

9

27

46

Lantos András

Eötvös József Gimnázium

Tata

Krisztin

Szeidemann

21

5

26

47

Kószó Simon

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Ábrahám Gábor

Mező Tamás

12

14

26

48

Bozsik Máté

Eötvös József Gimnázium

Tata

Ádámné Dúcz

Gálik András

17

8

25

49

Szőts Nóra

III. Béla Gimnázium

Baja

Lakner Attila, Egyed László

Karagity István

20

5

25

50

Nagy Balázs

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

Rácz Mihály

12

13

25

51

Nagy-györgy János

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Schultz János

Mező Tamás

13

12

25

52

Herczeg Dániel

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné

Lábszki József

20

4

24

53

Horváth Anna

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Szakály Edit, Szabó Gábor

Szakály Edit

22

2

24

54

Kiss Dóra

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Marcsek Gábor

Szalóki Dezső

21

3

24

55

Baranyai Zoltán

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Feith Péter

Hirka Antal

20

4

24

56

Jánosi Ferenc

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Hubert

Baranyai Klára

18

5

23

57

Izsák Dávid

Selye János Gimnázium

Komárom

Horváth

Szabó Endre

15

8

23

58

Dankó Levente

Árpád Gimnázium

Budapest

Sztojcsevné , Koncz

Kürtösi Bálázs

12

11

23

59

Varga Dániel

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Ponáczné , Buday Endre

Ponáczné

19

4

23

60

Stang Szabolcs

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Lábszkiné

Lábszki József

14

8

22

61

Katona Máté

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Erben Péter, Dr. Urbán

Baranyai Klára

13

9

22

62

Ádám Anna Kinga

Szent István Gimnázium

Budapest

Juhász István

Gyimesi Éva

11

11

22

63

Miklós – Kovács

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Utassy Katalin

Gyenes Gábor

12

10

22

64

Jákob Andor

Szent László Gimnázium

Budapest

Simonffy

Borbáth Gábor

16

5

21

65

Illés Anna

Városmajori Gimnázium

Budapest

Jager Csaba, Kovács Erika

Molnár Botond, Ábrám László

11

10

21

66

Bőle Balázs

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

Pető Sándor

Zsigri Ferenc

18

3

21

67

Énekes Péter

Bonyhádi Petőfi Sándor

Bonyhád

Katz Sándor

Hortobágyi

12

8

20

68

Nyizsnyószki Péter

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Bozsányi

Bozsányi

17

3

20

69

Berencei László

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

Markovits

Honyek Gyula

14

6

20

70

Hunyadi Péter

Eötvös József Gimnázium

Tata

Kovács Mária

Szeidemann

10

10

20

 

Elejére

2008 Összesített csapat eredmények

Helyezés

Iskola

Város

Csapat

Össz

1

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

ELTE Apáczai

133

2

Piarista Gimnázium

Budapest

Piarista Bp.

127

3

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Révai I.

124

4

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

Zrínyi

123

5

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

ELTE Radnóti

117

6

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Táncsics

114

7

ELTE Radnóti Miklós

Budapest

ELTE Radnóti II.

111

8

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Radnóti I.

109

9

Révai Miklós Gimnázium

Győr

Révai II.

107

10

Szent István Gimnázium

Budapest

Szent István Bp.

106

11

Teleki Blanka Gimnázium

Székesfehérvár

Teleki

102

12

III. Béla Gimnázium

Baja

III. Béla

102

13

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest

Berzsenyi

98

14

Radnóti Miklós Gimnázium

Szeged

Radnóti II.

97

15

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

Bencés

95

16

Árpád Gimnázium

Budapest

Árpád Bp. I.

89

17

Selye János Gimnázium

Komárom

Selye

87

18

ELTE Apáczai Csere János

Budapest

ELTE Apáczai II.

82

19

Városmajori Gimnázium

Budapest

Városmajor I.

76

20

Eötvös József Gimnázium

Tata

Eötvös I.

73

21

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Árpád Tb. I.

72

22

Szent László Gimnázium

Budapest

Szent László

70

23

Eötvös József Gimnázium

Tata

Eötvös II.

69

24

Veres Pálné Gimnázium

Budapest

Veres Pálné

69

25

Árpád Gimnázium

Tatabánya

Árpád Tb. II.

68

26

Városmajori Gimnázium

Budapest

Városmajor II.

59

27

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus

Bonyhád

Bonyhád

55

28

Pápai Református Tata

Tata

Refi

55

29

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Széchenyi

53

30

Boronkay György Műszaki

Vác

Boronkay II.

52

31

Bárdos László Gimnázium

Tatabánya

Bárdos I.

51

32

Boronkay György Műszaki

Vác

Boronkay

48

33

Építőipari Szakközépiskola

Ógyalla

Ógyalla

44

34

DRK Dóczy Gimnázium

Dóczy

43

 

35

Pápai Református Gimnázium

Pápa

Pápa

32

36

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Madách

26

37

Károlyi István 12 Évfolyamos

Budapest

Károlyi István

25

38

Vajda János Gimnázium és

Bicske

Vajda

24

39

Lengyel József Gimnázium

Oroszlány

Lengyel

14

 

Elejére

 

2007 Egyéni összesített eredmények

Hely
Versenyző neve Iskola neve Város
Mat. tanár
Fiz. tanár
Össz. mat.
Össz. fiz.
Össz.
1
Mészáros András Révai Miklós Gimnázium Győr Zábrádiné Schmierer Emilia Dr. Somogyi Sándor
30
23
53
2
Gőgös Balázs Révai Miklós Gimnázium Győr Csete Lajos Dr. Somogyi Sándor
25
20
45
3
Trényi Róbert Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Dr. Kosztolányi József Mike János Csányi Sándor
21
23
44
4
Börcsök Bence Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Schultz János Mike János Dr. Mező Tamás
20
23
43
5
Cséke Balázs Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád Katz Sándor Hortobágyi János
30
12
42
6
Szabó Zsolt Árpád Gimnázium Budapest Meszlényiné Róka Ágnes Koncz Levente Kürtösi Bálázs
21
20
41
7
Kéri Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest Csapodi Csaba Kovács Géza
19
21
40
8
Mihálka Éva Zsuzsanna Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Dr. Vajda István Orbán Edit
20
20
40
9
Nagy-Mihály Márk Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Dr. Kosztolányi József Mike János Csányi Sándor
19
18
37
10
Gulyás Máté ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest Szalóki Dezső Gulyás János
17
17
34
11
Grosz Edward Szent István Gimnázium Budapest Juhász István Keresztesi János
25
7
32
12
Marák Károly Selye János Gimnázium Komárom Keszegh István Szabó Endre
20
12
32
13
Németh Bence Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád Katz Sándor Hortobágyi János
16
14
30
14
Varga Vajk Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Dr. Kosztolányi József Mike János Csányi Sándor
20
10
30
15
Molontay Roland Városmajori Gimnázium Budapest Kertai Helga Kertai Helga
13
17
30
16
Kardon Sebestyén Piarista Gimnázium Budapest Vízhányó Zsolt Urbán János
20
10
30
17
Fonai Dániel Táncsics Mihály Gimnázium Kaposvár Kubatov Antal Drankovics József Drankovics József
7
23
30
18
Kórádi Zoltán Szent István Gimnázium Budapest Lászlóné Sergyán Stefánia Lászlóné Sergyán Stefánia
20
9
29
19
Lippenszky Levente Bencés Gimnázium Pannonhalma Hirka Antal Rábai László
14
15
29
20
Zelena Réka Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Schultz János Mike János Dr. Mező Tamás
20
8
28
21
Vámos Bence Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Véglesiné Bíró Erzsébet Jendrék Miklós
19
9
28
22
Nagy Péter Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár Szakály Edit Szabó Gábor Szakály Edit
15
11
26
23
Havlik Tamás Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Orbán Edit Pálovits Róbert Pálovics Róbert
13
13
26
24
Ván Bálint ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest Kornai Júlia Markovits Tibor
16
9
25
25
Papolczi Hunor Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Minda Mihály Minda Mihály
22
3
25
26
Batki Bálint ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest Pethő Sándor Villányi Attila
8
17
25
27
Gerencsér András Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Dr. Vajda István Orbán Edit
17
8
25
28
Farkas Dániel Piarista Gimnázium Budapest Futó Béla Futó Béla
8
17
25
29
Szaksz Gábor Németh László Gimnázium Budapest Szeghő István Dégen Csaba
10
15
25
30
Kiss Mátyás Árpád Gimnázium Budapest Meszlényiné Róka Ágnes Koncz Levente Kürtösi Bálázs
13
12
25
31
Németh Balázs Pápai Református Gimnázium Pápa Bárdos Zoltán Varga Umbrich Károly
13
12
25
32
Hunyady Márton Bencés Gimnázium Pannonhalma Feith Péter Rábai László
13
12
25
33
Marinov Marcell Eötvös József Gimnázium Tata Barna Katalin Magyar Csabáné
12
13
25
34
Morapitiye Sunil Táncsics Mihály Gimnázium Kaposvár Terlaky Edit Drankovics József Drankovics József
14
10
24
35
Csáki Noémi Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Lengyel Csaba Hámori Krisztián
9
15
24
36
Koltai András Piarista Gimnázium Budapest Urbán János Urbán János
11
13
24
37
Ács-Kurucz Gábor Révai Miklós Gimnázium Győr Dr. Szíjártó Miklósné Dr. Somogyi Sándor
11
12
23
38
Lénárd Kitti Városmajori Gimnázium Budapest Kertai Helga Kertai Helga
10
13
23
39
Hargitai Balázs Piarista Gimnázium Budapest Futó Béla Futó Béla
13
9
22
40
Bujtás László Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa Zsovár Anita Dénes Tünde
16
6
22
41
Szabó György ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest Kovács Károly Kovács Géza
10
12
22
42
Poros Tamás ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest Drozdy Győzőné Holics László
11
11
22
43
Bogár Bence Árpád Gimnázium Tatabánya Magyariné Sárdinecz Zsuzsanna Szabó József
9
12
21
44
Farkas Fiametta Városmajori Gimnázium Budapest Pósfai Klára Jager Csaba
13
8
21
45
Bálint Attila Veres Pálné Gimnázium Budapest Gombosné Hegedűs Andrea Fodor Csaba
9
12
21
46
Lantos András Eötvös József Gimnázium Tata Krisztin Németh Andrea Szeidemann Ákos
16
5
21
47
Albert Zsombor Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Dr. Kosztolányi József Schultz János Csányi Sándor
13
8
21
48
Perjési Gábor Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Schultz János Mike János Dr. Mező Tamás
10
11
21
49
Bodonyi Ádám Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Véglesiné Bíró Erzsébet Jendrék Miklós
13
7
20
50
Telekes Márton Árpád Gimnázium Tatabánya Bobek Márta Szabó József
8
12
20
51
Énekes Péter Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád Katz Sándor Hortobágyi János
18
2
20
52
Szedrei Péter Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Ökördi Péterné Emese György Gál Györgyné
20
0
20
53
Horváth Milán ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest Marcsek Gábor dr. Honyek Gyula
15
5
20

 

Elejére

2007 Összesített csapat eredmények

Hely
Iskola neve Város Csapat neve
Össz.
1
Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Radnóti I.
138
2
Révai Miklós Gimnázium Győr Révai II.
136
3
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád Bonyhád
110
4
Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Zrínyi
102
5
Piarista Gimnázium Budapest Piarista Bp.
101
6
Szent István Gimnázium Budapest Szent István Bp.
96
7
Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Radnóti II.
94
8
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest ELTE Radnóti
85
9
ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest ELTE Trefort
83
10
Árpád Gimnázium Budapest Árpád Bp. I.
83
11
ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest ELTE Apáczai
78
12
Bencés Gimnázium Pannonhalma Bencés
77
13
Táncsics Mihály Gimnázium Kaposvár Táncsics
74
14
Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Boronkay II.
71
15
Városmajori Gimnázium Budapest Városmajor I.
71
16
Eötvös József Gimnázium Tata Eötvös I.
70
17
Révai Miklós Gimnázium Győr Révai I.
65
18
Pápai Református Gimnázium Pápa Pápa
63
19
Szent László Gimnázium Budapest Szent László
63
20
Városmajori Gimnázium Budapest Városmajor II.
63
21
Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Boronkay
60
22
Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Berzsenyi
59
23
Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa Batthyány
58
24
Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros Széchenyi
53
25
Árpád Gimnázium Tatabánya Árpád Tb. I.
51
26
Veres Pálné Gimnázium Budapest Veres Pálné
51
27
Selye János Gimnázium Komárom Selye
50
28
Árpád Gimnázium Tatabánya Árpád Tb. II.
49
29
III. Béla Gimnázium Baja III. Béla
46
30
Németh László Gimnázium Budapest Németh
44
31
Eötvös József Gimnázium Tata Eötvös II.
42
32
Lengyel József Gimnázium Oroszlány Lengyel
34
33
Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár Teleki
34
34
Pápai Református Tata Tata Refi
30
35
Váci Madách Imre Gimnázium Vác Madách
28
36
Eötvös József Gimnázium Tata egyéni
25
37
Ciszteri Szent István Gimnázium Székesfehérvár Ciszteri
23
38
Vajda János Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola Bicske Vajda
19
39
Építőipari Szakközépiskola Ógyalla Ógyalla
18
40
Kodály Zoltán Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Galánta Kodály
13
41
Nagyboldogasszony Gúta Gúta
4

 

Elejére

2006 Egyéni összesített eredmények

Hely
Versenyző neve Iskola neve Város
Mat. tanár
Fiz. tanár
Össz. mat.
Össz. fiz.
Össz.
1 Kiss Réka ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest   dr. Honyek Gyula 30 17 47
2 Szűcs Gergely Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Ábrahám Gábor, Mike János Dr. Mező Tamás 22 21 43
3 Mészáros András Révai Miklós Gimnázium Győr Zábrádiné Schmierer Emilia Dr. Somogyi Sándor 24 18 42
4 Vörös Tamás ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest Dr. Kiss Géza Flórik György 21 20 41
5 Török Balázs Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Mike János, Ábrahám Gábor Dr. Mező Tamás 22 18 40
6 Bárány Dávid Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Minda Mihály, Szász Csilla Hámori Krisztián 24 15 39
7 Budafoki R. Gergely Révai Miklós Gimnázium Győr Zábrádiné Schmierer Emilia Sántha Noémi 14 24 38
8 Paraszti István Selye János Gimnázium Komárom Keszegh István Szakál Ildikó 15 22 37
9 Aczél Gergely Pápai Református Gimnázium Pápa Bárdos Zoltán Somosi István 21 16 37
10 Herencsár Albert Kodály Zoltán Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Galánta Gesko Lívia Kaprinay Erika 12 24 36
11 Dibuz Dániel ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest Dr. Kiss Géza Pákó Gyula 23 13 36
12 Mecséri Balázs Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Kovács Attiláné, Héjj Márta Héjj Márta, Kovács Benedek 13 22 35
13 Héritz Dalma Eötvös József Gimnázium Tata Kovács Mária Magyar Csabáné 16 19 35
14 Lajtai Gergő Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Csiszár Mária Pálovics Róbert 11 24 35
15 Lamm Éva Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád Simonné Krum Eszter Wiandt Péter 24 10 34
16 Gulyás Máté ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest   Tomcsányi Péter 14 20 34
17 Kékesi Péter Városmajori Gimnázium Budapest Iván László Ábrám László 10 24 34
18 Szedlák Máté Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Fejér Szabolcs, Héjj Márta Héjj Márta 16 17 33
19 Jani Lázár Árpád Gimnázium Budapest Besnyőiné Titter Beáta, Stojcsevné Fekete Mária Nagy Attila 10 23 33
20 Kéri Zsófia ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest Csapodi Csaba Kovács Géza 12 21 33
21 Almády Balázs Eötvös József Gimnázium Tata Kovács Mária Magyar Csabáné 12 20 32
22 Slemmer András ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest   Gulyás János 11 21 32
23 Gőgös Balázs Révai Miklós Gimnázium Győr Csete Lajos Dr. Somogyi Sándor 12 20 32
24 Reiter Viktor Katona József Gimnázium Kecskemét Szalai Péter, Dr. Szablics Bálintné Szalai Péter 11 21 32
25 Németh Kitti Noémi Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Mike János, Ábrahám Gábor Dr. Mező Tamás 14 18 32
26 Pálovics Péter Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Dr. Vajda István Orbán Edit 10 21 31
27 Siska Veronika ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest Veszprémi Ferenc Chikán Éva 9 22 31
28 Kozma Benedek ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest   Berek László 11 20 31
29 Héja Gábor Árpád Gimnázium Budapest Besnyőiné Titter Beáta, Stojcsevné Fekete Mária Nagy Attila 16 15 31
30 Balassi Márton Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Kenyeres Ambrusné Minda Mihály 16 14 30
31 Barna Barnabás III. Béla Gimnázium Baja Lepres Andrásné Polgár László 18 12 30
32 Szabó Zsolt Árpád Gimnázium Budapest Meszlényiné Róka Ágnes, Koncz Levente Vankó Péter 16 14 30
33 Bedő Éva Pápai Református Gimnázium Pápa Bárdos Zoltán Somosi István 13 17 30
34 Németh Róbert Kodály Zoltán Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Galánta Sipos Szilárd Kaprinay Erika 12 18 30
35 Kiss Mátyás Árpád Gimnázium Budapest Meszlényiné Róka Ágnes, Koncz Levente Vankó Péter 10 19 29
36 Gönczi Tamás Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor Dr. Zsúdel László 14 15 29
37 Kriván Bálint Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Hubert Györgyné, Nemecskó István Csonka Dorottya 13 16 29
38 Englert Péter Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Csiszár Mária Pálovics Róbert 10 19 29
39 Fekete Szabolcs Szent István Gimnázium Budapest Halek Tamás Keresztesi János 13 16 29
40 Tolnai Miklós Szent László Gimnázium Budapest Simonffy Ágnes Németh Szilvia 11 18 29
41 Trényi Róbert Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Dr. Kosztolányi József, Mike János Dr. Nagy Anett, Csányi Sándor 9 19 28
42 Gáspár Nóra ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest   Tomcsányi Péter 11 17 28
43 Slezsák Tamás Eötvös József Gimnázium Tata Almádiné Orova Edit Szeidemann Ákos 12 16 28
44 Halász Réka III. Béla Gimnázium Baja Lakner Attila Lakner Attila 12 16 28
45 Marinov Marcell Eötvös József Gimnázium Tata Barna Katalin Magyar Csabáné 12 16 28
46 Réti Norbert Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád Simonné Krum Eszter Wiandt Péter 12 16 28
47 Cséke Balázs Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád Katz Sándor Erdélyesi János 12 16 28
48 Farkas Ádám Katona József Gimnázium Kecskemét Dr. Szablics Bálintné Szalai Péter 12 16 28

 

Elejére

2006 Összesített csapat eredmények

Hely
Iskola neve Város Csapat neve
Össz.
1 Révai Miklós Gimnázium Győr Révai I. 135
1 Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Radnóti I. 135
3 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest ELTE Radnóti 128
4 Árpád Gimnázium Budapest Árpád Bp. II. 123
5 ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest ELTE Apáczai 119
6 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest ELTE Radnóti II. 118
7 Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Boronkay 117
8 Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Zrínyi 115
9 Eötvös József Gimnázium Tata Eötvös I. 113
10 Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Földes 110
11 Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád Bonyhád 108
12 Selye János Gimnázium Komárom Selye 108
13 Pápai Református Gimnázium Pápa Pápa 107
14 ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest ELTE Trefort 105
15 Szent István Gimnázium Budapest Szent István Bp. 100
16 Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Radnóti II. 98
17 III. Béla Gimnázium Baja III. Béla 96
18 Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Berzsenyi 92
19 Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Boronkay II. 88
20 Katona József Gimnázium Kecskemét Katona 86
21 Árpád Gimnázium Budapest Árpád Bp. I. 85
22 Árpád Gimnázium Tatabánya Árpád Tb. I. 83
23 Eötvös József Gimnázium Tata Eötvös II. 81
24 Szent László Gimnázium Budapest Szent László 80
25 Kodály Zoltán Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Galánta Kodály 78
26 Városmajori Gimnázium Budapest Városmajor I. 72
27 Bencés Gimnázium Pannonhalma Bencés 69
28 Városmajori Gimnázium Budapest Városmajor II. 69
29 Piarista Gimnázium Budapest Piarista Bp. 67
30 Veres Pálné Gimnázium Budapest Veres Pálné 61
31 Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár Teleki 60
32 Kossuth Lajos Gimnázium Mosonmagyaróvár Kossuth 59
33 Piarista Gimnázium Kecskemét Piarista Kecskemét 59
34 Bárdos László Gimnázium Tatabánya Bárdos I. 55
35 Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros Széchenyi 55
36 Pázmány Péter Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Érsekújvár Pázmány 52
37 Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest Balassi 47
38 Váci Madách Imre Gimnázium Vác Madách 46
39 Czuczor Gergely Bencés Gimnázium Győr Czuczor 43
40 Lengyel József Gimnázium Oroszlány Lengyel 43
41 Építőipari Szakközépiskola Ógyalla Ógyalla 32
42 Mariánum Egyházi Gimnázium Komárom Mariánum 32
43 Vajda János Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola Bicske Vajda 31
44 Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola Esztergom Bottyán 27

 

Elejére

2004 Egyéni összesített

Hely
Versenyző neve Iskola neve Város Matematika
tanár
Fizika tanár Össz
mat.
Össz
fiz.
Össz
1
Sümegi Károly Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Csiszár Mária Németh László 27 27 54
2
Antali Máté Révai Miklós Gimnázium Győr Horváth Péter Dr. Somogyi Sándor 25 29 54
3
Werner Miklós ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest Sparingné Köves Ildikó Flórik György 28 25 53
4
Pálovits Róbert Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Csiszár Mária Németh László 26 24 50
5
Májer Imre ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest Nagy Piroska Mária Nagy Piroska Mária 24 26 50
6
Szűcs Gábor Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Fejér Szabolcs
Kovács Attiláné
Dr. Zsúdel László 24 26 50
7
Szabó István Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Dr. Urbán János
Nemecskó István
Gyenes Gábor 20 27 47
8
Balázs Bálint Árpád Gimnázium Budapest Besnyőiné Titter Beáta
Vajda István
Gartner István 23 24 47
9
Csató Bertalan Révai Miklós Gimnázium Győr Zábrádiné Schmierer Emilia Németh Lajos 24 22 46
10
Kiss Benedek Árpád Gimnázium Budapest Besnyőiné Titter Beáta
Vajda István
Gartner István 20 25 45
11
Varga Ádám Eötvös József Gimnázium Tata Krisztin Németh Andrea Magyar Csabáné 22 22 44
12
Bucz Gábor Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Szabó Kálmán Dr. Zsúdel László 20 22 42
13
Szalóki Dávid Révai Miklós Gimnázium Győr Nagy Róbert Dr. Somogyi Sándor 28 12 40
14
Slezák István Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Cs. Nagy András Jendrék Miklós 21 19 40
15
Kácsor Enikő Városmajori Gimnázium Budapest Takács Ferencné Molnár Gábor 25 14 39
16
Antal Zoltán ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest Székely Péter Holics László 19 20 39
17
Horváth Péter Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár Szarka Andrea
Mihályi Gyula
Szarka Andrea 26 13 39
18
Fülöp Bálint ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest Antal Zoltán
Kiss Géza
Zsigri Ferenc 22 17 39
19
Dohár Ádám Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Dr. Urbán János
Gál Györgyné
Gál Györgyné 23 16 39
20
Molnár Márton Bencés Gimnázium Pannonhalma Feith Péter Rábai László 23 15 38
21
Peregi Tamás Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Dr. Urbán János
Gál Györgyné
Gál Györgyné 24 14 38
22
Bodó Réka ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest Papp Györgyné Gulyás János 23 15 38
23
Hoffmann Jenő Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros Müllerné Ódor Mariann Zloch Istvánné 17 21 38

 

Elejére

2004 Csapat összesített

Helyezés
Iskola neve Város Csapat neve Összes
1
ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest ELTE Apáczai 181
2
Révai Miklós Gimnázium Győr Révai I. 151
3
Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Berzsenyi 151
4
Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Zrínyi 145
5
Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Földes 144
6
Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár Teleki 137
7
Árpád Gimnázium Budapest Árpád Bp. I. 132
8
Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Boronkay II. 124
9
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest ELTE Radnóti 123
10
Piarista Gimnázium Budapest Piarista Bp. 115
11
Táncsics Mihály Gimnázium Kaposvár Táncsics 112
12
Eötvös József Gimnázium Tata Eötvös I. 112
13
Árpád Gimnázium Budapest Árpád Bp. II. 110
14
Veres Pálné Gimnázium Budapest Veres Pálné2 110
15
Városmajori Gimnázium Budapest Városmajor 108
16
Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros Széchenyi 105
17
Révai Miklós Gimnázium Győr Révai II. 100
18
Kossuth Lajos Gimnázium Mosonmagyaróvár Kossuth 97
19
Eötvös József Gimnázium Tata Eötvös II. 95
20
Katona József Gimnázium Kecskemét Katona2 94

 

Elejére

2003 Egyéni összesített

Hely
Versenyző neve Iskola neve Város Matematika
tanár
Fizika tanár Össz
mat.
Össz
fiz.
Össz
1
Jankó Zsuzsanna Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Schultz János, Mike János Dr. Mező Tamás 30 29 59
2
Molnár Kristóf Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Orbán Edit Pálovitcs Róbert 26 28 54
3
Szilágyi Csaba Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Schultz János, Mike János Dr. Mező Tamás 28 26 54
4
Antali Máté Révai Miklós Gimnázium Győr Horváth Péter Dr. Somogyi Sándor 26 27 53
5
Szabó Tamás Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Schultz János, Mike János Dr. Mező Tamás 26 26 52
6
Szaller Dávid Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös Farkas Béla Kissné Császár Erzsébet 21 30 51
7
Szurmai Csongor ELTE Apáczai Csere János Budapest Kotek Gábor Kotek Gábor 23 28 51
8
Kalvach Arnold Piarista Gimnázium Budapest Urbán János Urbán János 23 28 51
9
Fehér Antal Bonyhádi Petőfi Sándor Bonyhád Városi Anna Városi Anna 22 27 49
10
Balázs Bálint Árpád Gimnázium Budapest Besnyőiné Titter Beáta, Vajda István Gartner István 23 25 48
11
Tóth Manó ELTE Radnóti Miklós Budapest Hegyi Györgyné Markovits Tibor 21 27 48
12
Eőry Zoltán Révai Miklós Gimnázium Győr Horváth Péter Dr. Somogyi Sándor 23 22 45
13
Salamon László Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Dr. Vajda István Juhász Tibor 28 17 45
14
Kacz Krisztián Selye János Gimnázium Komárom Keszegh István Hevesi Anikó 20 25 45
15
Pócs Máté Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár Sipos Imre, Csuthy Márta Ponáczné Csuthy Márta 23 22 45
16
Kormányos Balázs Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Schultz János, Mike János Dr. Mező Tamás 17 26 43
17
Szarvas Tamás Révai Miklós Gimnázium Győr Nagy Róbert Csete Lajos 13 30 43
18
Kiss Benedek Árpád Gimnázium Budapest Besnyőiné Titter Beáta, Vajda István Gartner István 21 21 42
19
Mészáros Gábor ELTE Apáczai Csere János Budapest Pető Sándor Holics László 30 11 41
20
Marosi Csaba Katona József Gimnázium Kecskemét Szabó István Tóth Zsolt 15 25 40
21
Molnár Márton Bencés Gimnázium Pannonhalma Feith Péter Rábai László 20 19 39
22
Rácz György III. Béla Gimnázium Baja Dr. Blandl Mátyás, Karagity István Szkladányi András 22 17 39
23
Németh Kristóf Bonyhádi Petőfi Sándor Bonyhád Városi Anna Városi Anna 24 15 39

 

Elejére

2003 Csapat összesített

Helyezés
Iskola neve Város Csapat neve Össz pont
1
Révai Miklós Gimnázium Győr Révai II. 176
2
ELTE Apáczai Csere János Budapest ELTE Apáczai 163
3
Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg Zrínyi 149
4
Berze Nagy János Gimnázium Gyöngyös Berze 147
5
Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Radnóti I. 146
6
Árpád Gimnázium Budapest Árpád Bp. II. 145
7
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest ELTE Radnóti 141
8
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Bonyhád Bonyhád 138
9
Piarista Gimnázium Budapest Piarista Bp. 135
10
Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest Berzsenyi 132
11
Árpád Gimnázium Budapest Árpád Bp. I. 129
12
Selye János Gimnázium Komárom Selye 125
13
Radnóti Miklós Gimnázium Szeged Radnóti II. 124
14
Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár Teleki 120
15
Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros Széchenyi 118
16
Bencés Gimnázium Pannonhalma Bencés 114
17
Táncsics Mihály Gimnázium Kaposvár Táncsics 113
18
Eötvös József Gimnázium Tata Eötvös II. 106
19
Katona József Gimnázium Kecskemét Katona 100
20
Révai Miklós Gimnázium Győr Révai I. 100

Elejére

 

 

     

Felelős szerkesztő: Barsi Éva igazgató             Szerkesztő: Major-Rochlitz Ágnes